Cilt Bakımı

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

Vücutta istenmeyen tüyler kadınların tam bir korkulu rüyasıdır. Bu durum sadece kadınlar için değil , erkekler içinde durum aynıdır. Günümüzde bir çok kadın ve erkek istenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyon yöntemlerine başvurmaktadır. Eğer epilasyondan kurtulmak ve epilasyon yerine doğal çözümler arıyorsanız , İbrahim Saraçoğlu ile tüy azaltan nane kürünü deneyebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

Tüyler neden fazla çıkar?

İstenmeyen tüylerin vücutta fazla çıkmasının nedeni erkeklik hormonu olan androjenin fazlalaşmasından kaynaklanır. Bunun yanı sıra başka sebeplerden de tüylenme çoğalabilir. Eğer durdurulamayan bir artma var ise mutlaka doktora başvurulmalıdır.

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu , istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolunun taze naneden geçtiğini söyledi. Eğer istenmeyen tüylerinizin azalmasını ve bu tüylerden kurtulmak isterseniz , taze naneyi ince kıyım doğrayın ve bir kaşık ağzınıza atarak güzelce çiğneyin. Üstüne de bir bardak su için.

Nane kürünü 15 gün uygulayıp , 5 gün ara verin. Daha sonra 15 gün daha tekrarlayabilirsiniz. Sonucunda istenmeyen tüylerde inanılmaz azalmayı göreceksiniz.

Saraçoğlu’nun tüy azaltan nane kürünü yaklaşık 1,5 ay uygulayın ve daha sonra epilasyon ile tüylerinizi alın. Bu epilasyondan sonra şoku yaşayacaksınız. Çünkü istenmeyen tüylerinizden artık kurtulmuş ve uzun bir müddet o tüylerden eser olmayacağı için rahat rahat dolaşabileceksiniz.

Bu uygulama sayesinde vücudunuzun her yerinde aynı etkiyi yaşarsınız. Çünkü nane erkeklik hormonunun dengelemesini yapar. Böylece epilasyona uzun bir süre elveda diyebilirsiniz.

loading...

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Aygün y. dedi ki:

    Peki bu kür vücudumuzun her bölgesinde işe yarıyorsa saçımızı sakalımızı da dökmez mi ? Tedirgin oldum bu konuda cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

  2. İbrahim Saraçoğlu Kürleri dedi ki:

    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  3. Kaan dedi ki:

    Bu kür saçlara ve sakala zarar verirmi birde erkeklik hormonuna zarar verirmi? Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ