Afrodizyak parfüm seçimi

Afrodizyak parfüm seçimi

Son yıllarda bayanlar tarafından oldukça tercih edilen afrodizyak etkili parfümler, karşı cinsi daha çok etkileyen parfüm olarak bilinmektedir. Ancak afrodizyak etkili parfümler arasında bir seçim yapamıyor ve seçemiyorsanız, yazımızın devamında sizlere seçimde yardımcı olacak ipuçlarını görebilirsiniz.

Afrodizyak parfüm seçimi

Afrodizyak etkili parfümler, karşı cinsi uyaran ve daha çok çeken parfümlerdir. Eğer afrodizyak parfümü seçiminde zorlanıyorsanız sizlere hazırladığımız afrodizyak parfüm seçimlerine göz atabilirsiniz.

Tom Ford Black Orchid : Bu parfüm unisex yani hem kadın hem erkekler tarafından kullanılan bir parfümdür. Oldukça kalıcı ve gün boyu üstünüzden ayrılmayacak kadar kalıcıdır. Aynı zamanda karşı cinsi uyarıcı özelliği de cabasıdır.

Thierry Mugler Alien : Son derece sade ve yumuşak bir kokuya sahip olan bu afrodizyak parfüm, dünyanın en iyi afrodizyak parfümü olarak gösterilmektedir. Çeşitleri arasında zambak, vanilya, çimen, portakal, yasemin gibi çiçek kokularını barındırır.

Agent Provocateur EDP : Oldukça iddialı ve kadınsı kokusu ile baştan çıkartan bir parfümdür. Rus kişnisi, manolya, yasemin, gül, amber, misk gibi çeşitleri olan bu parfümde erkekler kokunun dayanılmaz cazibesine kapılabilir. Aynı zamanda kalıcı olması çok tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Narciso Rodriguez For Her EDP : Bu afrodizyak parfüm ünlüler tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Son derece güzel kokusu olan bu parfümün gül, şeftali, sandal ağacı gibi çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kalıcılığıda gayet iyidir. Şehvet ve çekicilik uyandırmaktadır.

Dolce Gabbana Light Blue EDT : Meyve çiçeklerinin özlerinden yapılan bu parfüm ise tam bir aşk parfümüdür. Sedir ağacı, sümbül, yasemin, bambu, yeşil elma, misk, amber, beyaz gül gibi çeşitleri mevcuttur.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.