Değerlendirme Anket Sonucu

24.09.2017
1.066
Değerlendirme Anket Sonucu

Merhaba arkadaşlar, öncelikle anketimize katıldığınız için yürekten teşekkür ediyoruz. Yaptığımız anketi sonuçlandırdık ve bir dizi karara vardık. (E tabi size anketi boşu boşuna doldurtmadık 🙂 Anketin sonuçlarını açıklama yaparak yayınlayacağız. Yaptığımız anketi görmek ve katılmak için tıklayın. 

Sorular: Genel anlamda makalelerimizden memnun musunuz diye sorduk.

Çoğunluk evet demiş, bir kısım ziyaretçi de kararsız kalmış. Neyse ki azınlık hayır demiş 🙂 Genel anlamda olumlu yanıt gelmiş olsada, biz yinede bilgi verici makaleleri özenle hazırlayacağız. Çok geçmeden farkı hissedeceksiniz.  

 

Genel anlamda sitemizin tasarımından memnun musunuz diye sorduk.

%30 evet %32 eh işte demiş. Kısacası çoğunluk tasarımdan az çok memnun. Ancak biz kaliteye önem veririz arkadaş!

Düşündük taşındık ve yepyeni bir tasarıma geçmeye karar verdik. Bekleyin çok yakında daha sade, sizi yormayacak bir tasarımla geliyoruz. Bu arada yeni sitemizde olmasını istediğiniz yenilik/özellikleri yorum olarak yazın lütfen.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ediyor musunuz diye sorduk:

Hiç hoş olmayan sonuçlar aldık çok ayıp, çok ayıp. ( Bizde sosyal medyayı etkin olarak kullanmıyoruz zaten 🙂

Yinede facebook sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz. Buyrun linki Tıkla.

Sitemizdeki reklamlar rahatsız ediyor mu diye sorduk.

%70 olarak evet yanıtı aldık. Aslında diğer sitelerle kıyaslandığımızda aşırı reklam yayını yapmıyoruz. 1ciltbakimi.com olarak site giderlerini,sunucu giderlerini,editör giderlerini, yazılımcı giderlerini kısacası tüm giderleri, reklam gelirleriyle finanse ediyoruz. Bu yüzden bizi anlamaya çalışın. Ayrıca sitemizde Google Reklamlarını kullanıyoruz. Cihazınıza herhangi bir zararı olmayacak türden reklamlar otomatik olarak ilgi alanınıza bağlı olarak çıkıyor. E yani Google bey’e güvenmeyeceksek kime güveneceğiz.

Sitemizi daha önce ziyaret ettiniz mi diye sorduk.

Çoğunluk ilk defa giriş yapmış ama daha öncede bizi takip edenlerin sayısı hatrı sayılır. Bizi bırakmayın hanımlar. Ayıp oluyo yani 🙂 Beraber kocamaaaan bir aile olacağız. 

Sadece kadınlara özel soru cevap ve sohbet platformu oluştursak destekler misiniz diye sorduk.

Bir çok kişi desteklemiş diğer çoğunlukta şart koşmuş. Azınlık kararsız kalmış yada ben ilgilenmem demiş. Bizi destekleyen hanımları kırar mıyız hiç ? Tabi ki soru-cevap platformu kuracağız. Hemde en aktif üyelere birbirinden güzel hediyeler dağıtacağız. Eee kuru kuruya cevap olmaz değil mi 🙂

Sitemizin Android ve İOS uygulamasını yayınlarsak indirir misiniz diye sorduk.

Pastanın çoğu kararsız olsa da diğer çoğunluk hayır demiş. Bu konuyu bir ara tekrar gündeme getiririz ama şimdilik istediğiniz üzere bu uygulama rafa kaldırıldı 🙁

Beyler bayanlar, anketimize olan yoğun ilginizden dolayı çok ama çok teşekkür ediyoruz. İstek,öneri ve şikayetleriniz için yorum bırakmayı unutmayın. Hepiniz sağlıkcakla kalın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.