Cilt Bakımı

Endwarts Siğil Solüsyonu

Endwarts Siğil Solüsyonu

Son zamanlarda reklamlarda bolca gözüme çarpan ve cilt problemleri arasında bulunan siğil tedavisinde kullanılan Endwarts Siğil Solüsyonu hakkında bilgi edinip sizlerle paylaşmak istedim.

Endwarts Siğil Solüsyonu

Televizyonu açtığımda reklamlarda endwarts siğil solüsyonu reklamını gördüm ve sizlere bu siğil solüsyonunun nasıl kullanıldığını, kaç para olduğunu, solüsyonu kullananların ne gibi etkiler gördüğünü sizlerle paylaşmak istedim.

EndWarts’ın Cilde Etkileri

Endwarts siğil solüsyonunu hem yetişkenler hemde çocuklar kullanabilir. Solüsyon içinde bulunan formik asit, cilt tarafından deri altına emilerek, dokunun kurumasını sağlar. Kuruyan doku siğili kısa süre içerisinde vücuttan atar.

Klinik ortamlarda denenen ve 12 uygulama sonunda 10 hastanın 9’unda siğilin yok olduğu görülmüştür. Endwarts’ın ortalama uygulama sayısı 4 veya 5’tir. Bu da hemen hemen 3 hafta içerisinde etki etmeye başlaması demek anlamına geliyor.

EndWarts Siğil Kremi

 

EndWarts Siğil Kremi Kullanımı

Endwarts, elinizde , ayağınızda veya vücudunuzda bulunan siğillerin üzerinde kolayca ve güvenle kullanılabilir. Ancak siğil kremini genital ve yüz evresinde kullanacak olanlar mutlaka doktora başvurmalı ve doktor kontrolünde kullanmalıdır.

Solüsyon kullanımında herhangi bir ağrı veya sızı olmaz. Enwarts , yetişkinlerde ve 4 yaş altındakilere dahil kullanılabilir.

Endwarts haftada sadece 1 kere kullanılabilir. Buna istinaden diğer tedavi yöntemlerine göre her gün yapmanız gereken bir şey yoktur. Paketin içerisinde çıkan pamuklu çubuğu solüsyona batırıp, siğilin üzerine dokundurmanız yeterli olacaktır.

EndWarts Siğil Kremi Kullanımı

EndWarts Siğil Solüsyonu Kullanımı

Sizlere EndWarts Siğil Kremi kullanımını daha iyi görebilmeniz açısından bir video paylaşmak istiyorum. Böylece video ile kullanımını daha iyi görmüş olacaksınız.

Piyasa fiyatı yaklaşık olarak 46 TL olan ve siğil tedavisinde kullanılan Enwarts siğil solüsyonu kullanıcı yorumları da aşağıdaki gibidir.

Enwarts Kullanıcı Yorumu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. blank Bülent KALANER dedi ki:

    Benim kızımın( 9 yaşında) ayak tabanında 5 farklı bölgede siyah noktalar oluşmuştu çok ağrılı ve acı veriyordu hatta yürüyemiyordu bir çom yol denedik (doktorlar aracığıyla) sonuç alamadık başka bir doktorun tavsiyesi sayesinde EndWarts alıp kullandık kullanımımız haftada bir defa olmak şartıyla 1 .kullanımda farkı gördük 3 hafta sonunda tamamen ayak tabanındaki siyah noktalar tamamen bulundukları alandan çıkma şeklinde sorundan kurtulduk umarım sizede faydası olur.Not:Doktor izni ve tavsiyesi olmadan hiç bir ürünü kullanmayın.

  2. blank Şoven acar dedi ki:

    Endwarts sihil ilacı almak istiyorum

  3. blank HK dedi ki:

    Ayak tabanımda yaklaşık 7-8 senedir bir siğil vardı. 2 kere kriyoterapi yaptırdım, Verrutol kullandım bir yaz boyu, IL33 kullandım, siğil bantları kullandım hatta OKUTTURDUM hiçbir faydasını görmedim. Ayak tabanımda olduğu için sürekli acı veriyordu. En son öneri sonucu bu Endwarts’ı kullanmaya başladım. Kutunun üzerinde yazdığı gibi değil, sabah akşam kullanıyordum çünkü doktor bana tavsiye eden yakınıma bu şekilde kullanmasını söylemiş. Kullanmadan evvel 5-6 dakika kadar suda bekletiyordum ayağımı. Kullanmaya başladıktan 5-6 gün sonra siğilin kenarları aşırı hassaslaştı ve üzerine basamamaya başladım ve şu an 15 gün oluyor ve siğilim düştü. Biraz sancılı bir süreç oldu, özellikle üstüne basamamam beni çok etkiledi ama gerçekten mükemmel bir ilaç.

BİR YORUM YAZ