Cilt Bakımı

Kadınların Yeni Trendi “Yarım Makyaj”

Kadınların Yeni Trendi “Yarım Makyaj”

Son zamanlarda Instagram , Twitter ve Facebook resimlerinde oldukça gözüme çarpan yarım makyaj durumu sizinde gözünüze mutlaka ilişmiştir. Nedir bu yarım makyaj diye biraz araştırmaya başladım ve okuduğum sonuçları sizlerle paylaşmak istedim.

Kadınların Yeni Trendi “Yarım Makyaj”

İnternet üzerinde yaptığım araştırma sonucunda Nikkie adlı bir kadının makyaj yapan kadınları korumak amacıyla paylaştığı bir video üzerinde dünyanın tüm kadınları bu videoya destek vererek yarım makyaj yapıp sosyal medyada paylaşmaya başladılar.

ThePowerOfMakeUp

Bazı kadınların makyaj yapan kadınlara karşı “makyajsız hiç bir şeye benzemez! ” tavırlarına karşı harekete geçen kadınlar “yarım makyaj protestosuna” başladılar. Kadınların başladığı bu protesto son zamanlarda oldukça fazla kişi tarafından yapılmaya başladı ve bir trend haline geldi. Özellikle Instagram’da #thepowerofmakeup etiketi altında belki binlerce yarım makyaj fotoğrafı bulabilirsiniz.

Makyajın Gücü

Aslında burada makyajın gücü anlatılmak isteniyor. Makyaj gerçekten bir kadını oldukça değiştiriyor. Bu nedenle adına thepowerofmakeup deniyor. İngilizce olarak yazılan bu etiketin Türkçe anlamı makyajın gücü demek oluyor. Makyajın gücü ile bir kadının nasıl değiştiğini anlatmak isteyen kadınlar böyle bir etiketle son zamanlarda oldukça popüler video ve fotoğraflar paylaşıyorlar.

İşte o Fotoğraflar:

Yarım Makyaj Nasıl Yapılır?

Eğer sizde bu yeni trende katılıp yarım makyaj yapmak istiyorsanız sizlere nasıl yapılacağıyla ilgili sizlere bir video paylaşmak istiyorum. Bu videoda yarım makyajın nasıl yapılacağını bayan arkadaş sizlere gösteriyor. Video yabancıda olsa ilginizi çekeceğini tahmin ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ