Cilt Bakımı

Kırmızı göz makyajı

Kırmızı göz makyajı

Kırmızı göz makyajı , gözlerinde farklı renkler denemek isteyenler için kullanabileceği renk ve göz makyajlarından bir tanesidir. Bildiğiniz gibi kırmızı iddialı bir renktir ve kırmızı göz makyajı ile tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz.

Kırmızı göz makyajı

İddialı ve tüm gözlerin üzerinizde olmak istediğiniz bir gün gözlerinize uygulayabileceğiniz kırmızı göz makyajı ile tüm dikkatleri çekeceksiniz. İlk olarak sizlere kırmızı göz makyajı sonunda göz makyajının nasıl görüneceği ile alakalı bir kaç resim göstermek istiyoruz.

Gördüğünüz gibi yukarıda sizlere kırmızı göz makyajı örneklerini paylaştık. Gerçekten her tene her cilt rengine çok yakışıyor ve dikkat çekiyor. Şimdi ise sizlere kırmızı göz makyajının nasıl yapıldığını hem yazılı hemde videolu olarak paylaşmak istiyorum.

Kırmızı göz makyajını ünlüler de kullanıyor. Özellikle kırmızı halıda bolca gözüken ve çok dikkat çeken makyajlardan birisi olan kırmızı göz makyajını ünlülerde bolca görebilirsiniz.

Kırmızı Göz Makyajı Ünlüler

Kırımızı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kırmızı göz makyajı nasıl yapılır? Yapılırken kullanılan malzemeler ve uygulama esnasında yapmanız ve dikkat etmeniz gereken her şeyi maddeler halinde yazalım.

  1. Göz makyajına başlamadan önce çok az göz kapağının üzerine fondöten sürün ve göz kapağınızın üzerinde fondöteni dağıtın.
  2. Fondötenden sonra göz kapağınızın üzerine bir far bazı sürün ve farın sabitlenmesini sağlayın.
  3. Daha sonra göz kapağınızın üzerine fırça yardımı ile kırmızı fardan az miktarda sürün. Kırmızı far yoğun bir renk olduğu için fazla kaçırmamaya dikkat edin.
  4. Rimel rengi siyah olmasa daha iyi olur. Genel olarak kırmızıya daha yakın bir ton olan kahverengi kullanılabilir.
  5. Kırmızı göz makyajı uyguladığınızda dudaklarınıza açık tonlarda ruj kullanabilirsiniz.

Şimdi ise sizlere kırmızı göz makyajı nasıl yapılır? ve nasıl uygulanır ile alakalı bir video paylaşmak istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ