Cilt Bakımı

Lazer ile Dövme Sildirme Fiyatları

Lazer ile Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme sildirme videoları son zamanlarda sosyal medyada oldukça fazla yayınlanıyor. Bende dövme sildirmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek için dövme sildirme fiyatları hakkında bir araştırma yaparak elde ettiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme sildirme işlemi dövmenin boyutu ile alakalıdır. Dövmenin boyutuna göre dövme sildirme fiyatı değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda dövme sildirme işleminde en etkili kullanılan yöntem ise lazerle dövme sildirme olarak tanımlanıyor. Lazer ile dövme sildirme yönteminde lazer , dövme mürekkebini parçalayıp , vücuttan dışarı atılması sağlıyor.

Lazerle Dövme Silme

Lazer ile dövme sildirme işleminde dilerseniz dövmenin tamamını veya bir kısmını da sildirebilirsiniz. Sizlere daha önce dövme silme kremi nedir? Diye bir yazı paylaşmıştık. Dilerseniz bu yazımıza da bakabilir ve dövme sildirmek için alternatifleri gözden geçirebilirsiniz.

Lazer ile Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme silme yöntemi olarak bir çok yöntem vardır. Lazer ile dövme sildirme işlemi diğer yöntemlere göre en pahalı olanıdır. Ancak kesin ve net sonuçları alabilirsiniz. Dövme sildirme işlemi her ile ve dövme boyutuna göre değişebilir. Ancak sizlere yinede ortalama bilgi olması amacıyla bilgiler verelim.

  • Dövmeniz renksiz ve 2-3 seansta bitecek kadar ufak boyutta ise seans başına 300 TL civarı ücret alınmaktadır.
  • Siyah renkli ve küçük dövmeler yani tek seansta silinebilecek olan dövmeleri silmek için ortalama 200 TL alınıyor.
  • Eğer dövmeniz büyük ve renkli ise seans başına 500 TL civarında ücret alınıyor.

Lazer ile Dövme İşlemi Sonrası

Lazer ile dövme işlemi sonrasında cildinizde kabuklanma oluşabilir. Bu kabuklanma aynı dövme sonrasında yapılan kremleme işlemi gibi krem sürülmelidir. Ayrıca lazer ile dövme işlemi sonrasında kabuklar tamamen düşmeden su ile temas ettirilmemelidir. Kaşıntı oluşsa bile kesinlikle kaşınmamalı ve yara olan bölge korunmalıdır.

Dövme Silme

Dövme Sildirme Merkezlerine gitmeden önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Güvenilir yerlere gitmeye özen gösterin ve bazı merkezler bu işlemi lazer yerine farklı solisyonlar ile yapıyorlar. bu solisyonların ağır kimyasallar barındırdığını ve uygulanmaması gerektiğini söylüyorlar.

Lazer dövme seansları yaklaşık olarak ilk seanstan sonra 30 veya 45 gün sonra yapılmaktadır. Lazer işlemi uygulanan bölgenin kendini tazelemesi ve yerine gelmesi için bu süreye ihtiyaç duyulmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ