Modecassol Krem Hakkında Detaylı Bilgi

09.10.2014
792
Modecassol Krem Hakkında Detaylı Bilgi

Modecassol krem hakkında detaylı bilgiyi altta vereceğim link yardımı ile indirebilirsiniz. Yaralara şifa üreten, kokusuyla tekrar tekrar sürmek isteyeceğiniz bu krem hakkında bilgiyi indirip arşivinizde saklayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Madecassol kremi , Centella asiatica bitkisinin ham maddesinden üretilen ve ciltte deri yapıcı, yara iyileştirici, tahriş giderici bir etkiye sahip kremdir. Bu özelliklerine istinaden deri yapıcı (yenileyici) özelliği ile sivilce izi, cilt lekesi gibi cilt problemlerine iyi gelirken yara iyileştirici ve tahriş giderici etkisi ile lazer ve epilasyon sonrası cilt tahrişlerini iyileştiriyor. Bu yüzden özellikle bayanlar tarafından sıklıkla aranıyor. Hakkında detaylı bilgi isteniyor. Bu bilgileri saklamanız önemli. Hakkında detaylı bilgi edinmeden kullanmak yarardan ziyade zararlı olabilir.

Her ne olursa olsun doktorunuza danışmadan lütfen bilmediğiniz kremleri kullanmayın.

Madecassol Kremi Nereden Alınır?

Bu kremi eczanelerden tedarik edebilirsiniz. Ancak çokça kullanıldığı için genelde eczanelere geldiği gibi tükenebiliyor. Bu yüzden acele etmelisiniz.

Detaylı bilgi dosyasına ulaşmak için: detayli-bilgi

Madecassol Kremi Kullanıcı Yorumları

  1. Yaklaşık olarak 5 senedir kurtulamadığım cilt lekelerinden sayesinde kurtuldum.
  2. Madecassol kremini bebeğimin pişiği için kullandım ve harika sonuçlar aldım.
  3. Cildimde oluşan güneş lekeleri için kullandım ve çok faydasını gördüm. Çok hızlı bir şekilde etkisini gösterdi. Bu kadarını da beklemiyordum.

Madecassol Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle prospektüsünü okuyun ve ilaç içerisindeki herhangi bir maddeye karşı aleriniz varsa kullanmayın. Önce vücudunuzun ufak bir kısmında deneme yapıp öyle kullanın.
  • Maddecassol kremini gözlerinize sakın değdirmeyin. Olur da gözlerinize gelirse hemen bol su ile yıkayın.
  • İlacı kullanmadan önce doktorunuza ve eczacınıza mutlaka sorun.
  • Bu kremin hamilelik döneminde kullanımı ile ilgili sıkıntı yaşayan bir bulgu yoktur. Yani hamilelerde rahatlıkla kullanabilir.
  • Madecassol fazla kullanıldığında cildi tahriş edebilir. Günde 1 veya 2 defa kullanımı normaldir.

 

Madecassol Kremin Yan Etkileri

Madecassol kremin yan etkileri alerji, içi su dolu kabarmalar, cilt tahriş gibi yan etkiler yapabilir. Özellikle hassas cilde sahip olan kişilerin dikkatli kullanmalarını tavsiye ederiz. Eğer bu yan etkilerden birisi olduysa mutlaka doktorunuza danışmalı ve bilgi almalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.