Rektal Douche Nedir, Sağlıklı Mı?

Rektal Douche Nedir, Sağlıklı Mı?

Şırınga douche temizleyici olarak da anılan ve ülkemizde de yurt dışından ihraç edilmek suretiyle satılan rektal douche nedir, sağlıklı mı sorularını da beraberinde getiriyor. Özellikle rektum bölgesi için mutlaka kullanılması gereken ve hijyenik amaçlı kullanılan bu ürün, Türkiye’ye Çin ve Amerika Birleşik Devletleri üzerinden geliyor. Bu ürünü almak için mutlaka lisanslı, onaylı sağlık kurumları üzerinden işlem yapmak gerekiyor. Piyasada herhangi bir yerden satılan bir rektal ürünü almak sağlığınız için büyük bir tehdittir. Çünkü bu üründe kullanılan malzemelerin özel bir madde ile ortaya çıkması söz konusu. Ayrıca ölçüleri, uygulama aşamasındaki noktaları da özel üretim ile meydana gelir.

Rektal Douche Tanımı

Bu ürünün kullanım amacı, rektum yani anal bölgesinin temizliği içindir. Bağırsak bölgesinde sorun yaşayan ya da cinsel ilişki esnasındaki ihtiyaç gereğince kullanımı uygundur. Genel olarak bakıldığında 1 adet rektal ürün içerisinde 160 ml şırınga olarak üretim yapılır. Douche temizleyici olarak da piyasada geçen bu ürün anal ve vajina bölgesinin temizliği için de kullanılabilir. Kolon sulama bölgesi buluna bu ürünün rektal lavman bölümü yer alır. Bu ürünün sağlıklı olabilmesi için ilk olarak yüzde yüz oranında marka olması gerekiyor. Ayrıca yüksek kalite ve unisex kullanımlar için de uygun bir yapıda olması gerekiyor.

Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü kullanmak için ilk olarak tamamen orijinal ve hiç kullanılmamış bir ürün satın almanız gerekiyor. İlk olarak unisex olarak yapılmış bu ürünü anal şırınga ile birlikte doldurun. Ampül olarak da tanımlanan alt bölgesinin tamamen su ile doldurulmuş olması gerekiyor. Sonrasında da uç kısmının bu alt bölgeye tam olarak takılması ile birlikte hafifçe alt kısmı sıkın. Bu bölümü koruma için de bir sprey yardımı ile iç bölümü temizleyebilirsiniz. Cihazı doldurduktan sonra rektum bölgesine uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında kolay bir şekilde bu bölümü temizleyebilirsiniz. Bütün yağlar ile kullanıma elverişli olan bu ürünleri, temiz ve güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ürün Türkiye’de çok bilinmediği içi rektal douche nedir, sağlıklı mı sorularını sık sık internette görebiliyoruz.

Ne Amaçla Kullanılır?

Bilindiği üzere rektum bölgesinin uzantısı bağırsaklara kadar gidebilir. Bu nedenle iç hastalıklarda, anal bölümde birtakım iltihaplanmalar ve parazitlenmeler meydana gelebilir. Ayrıca bu bölümün temiz tutulabilmesi için bu tip bir ürüne gerek duyulur. Anal cinsel birleşme esnasında da bu ürünün kullanılması gerekir. Bakterileri temiz tutan ve enfeksiyonları ortadan kaldıran bu ürünün kullanım malzemesinde tıbbi ve yeşil kauçuk ürünlerden yararlanılır.

Ürün Boyutları

Genel olarak bakıldığında ürünün uzunluğunun 160 ml civarında olduğunu görüyoruz. bunun yanı sıra 14.5 ve 5.71 cm ile birlikte rektum bölgesine uygulanabilen bir yapıdadır. Diğer yandan 2.56 renk tonu da kullanılır. Bu ürünün yüksek kalite olması aynı zamanda sağlıklı olmasını da sağlıyor. En yüksek seviyede anal temizlik sağlamak amacıyla kullanımı son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Diğer yandan sonrasında kolay bir şekilde suda temizlemek de mümkün olmaktadır. Rektal şırınga temizleme ve şırınga lavman bölümlerinin de genelde bu ürünlerin yanında verildiğini görebiliyoruz.

Sağlıklı Mı?

Rektum bölgesinin hijyenik olması için bu ürün mutlaka kullanılmalıdır. Temizliği sağlaması nedeniyle alerjik reaksiyonlar başta olmak üzere pek çok ciddi sağlık problemi bu şekilde ortadan kalkabilir. Rektal douche nedir, sağlıklı mı sorusunun yanıtını bu şekilde vermiş olduk. Ürün alırken mutlaka lisanslı, orijinal ve ürün açıklaması yeterli olan tedarikçileri tercih ediniz. Sonrasında da siparişlerinizi internet üzerinden verebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.