Saç Ekimi Kampanya

Saç Ekimi Kampanya

Saç ekimi, günümüzde çoğu insan saç dökülmesi ya da kellik gibi sorunlarla karşı karşıya gelebilmektedir. Bu sorunun temel nedenleri arasında aşırı kilo alınması, beslenme bozuklukları, yanlış ilaç kullanımı, aşırı derecede saça jöle, briyantin, saç spreyleri gibi kozmetik ürünlerin kullanımı ya da genetik faktörler yer almaktadır.

Saç Ekimi Kampanya

Saç dökülmesine ya da kelliğe karşı oldukça etkili yollardan birisi de saç ekim işlemidir. Yani siz saç ekimi işleminizi iyi bir şekil de bir klinikte yaptırdığınız zaman saç dökülmesine veya kelliğe kesin bir sonuç bulmaktasınız. Saç ekim işlemi acısız ve kesin bir yoldur.

Saç Ekimi

Saç ekim işlemi 3 farklı yolla yapılabilmektedir. Saçın arka kısmın da bulunan saçlar genetik kod olarak dökülmezler. Yani ömrümüzün sonuna kadar uzamaya devam ederler. Bundan dolayı o bölgeden saç nodülleri toplanır. Bu toplanan nodüller saç olmayan bölgelere ekim işlemi başlatılır.

Bu işlem sonucun da kellik sorununuza çözüm bulunur. Yeni ekilen bu saçlar genetik kod olarak dökülmesi engellendiği için asla dökülmezler. Yani bir nevi kelliğe kesin çözümdür. Ancak bu işlemin oldukça hassas ve başarılı bir şekil de yapılması gerekmektedir.

Uygun Fiyata Saç Ekimi

Saç ekimi işlemi acısız ve kesin sonuçlar doğuran bir yöntemdir. Bundan dolayı eğer kellik gibi sorununuz varsa saç ekimi yaptırmak en mantıklı olan olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç ekim fiyatları ise yaptırdığınız kliniğe göre değişim göstermektedir.

Bundan dolayı herkes kendi bütçesine uygun bir işlem yaptırabilir. Saç ekimi işlemin de kampanya yapan kliniklerde bulunmaktadır. Yani siz saç ekim işleminizi ucuz ve kolay bir şekil de yaptırtabilirsiniz. Saç ekimini uzan bir şekilde yapıp oldukça cüzi miktarlara kampanyalı saç ekimi yapan oldukça fazla sayıda klinik bulunmaktadır.

Saç Ekimi Sonrası

Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra saç ekimi yapılan bölgeye düzenli olarak pansuman yapılması gerekmektedir. Pansuman işlemi düzenli yapılmadığında saçlarda çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Saçlara ekim işleminin ardından sargı yapılmaktadır. Saç ekim işlemini yapan hekimin tavsiyesine göre sargı çıkarıldıktan sonra sizde kalıcı olarak dökülmeyen saçlara sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım