Cilt Bakımı

Siz de Yazı Gönderin

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda artık sizde değerli yazılarınızı bizimle paylaşabilecek ve değerli yorumlarınızı kendi isminiz ile sitemizde yayınlayabileceksiniz.

Siz de Yazı Gönderin

Sitemiz kategorilerinde bulunan tüm konular hakkında değerli yorumlarınızı bizlere yazıp artık paylaşabileceksiniz. Sitemizde yazınızı paylaşmak için aşağıdaki kurallara dikkat etmenizde yarar var.

 

  • Yazılarınız kesinlikle başka bir siteden kopyalama olmaması gerekmektedir.
  • Yazılarınız sitemizin kategorilerine uygun olmalıdır.

Yazılarınızı göndermek için dilerseniz, yaprakkoroglu@gmail.com adresine direk mail atabilir veya aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Paylaşabileceğiniz makale ana başlıkları sitemizde olduğu gibi cilt bakımı , cilt sorunları, saç bakımı, vücut bakımı, makyaj, parfüm, epilasyon, el bakımı, ayak bakımı, diyet konularında olabilir. Yazılarınız incelendikten sonra sizin isminiz yazılarak yayınlanır ve kendi yazılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlerleyen Zamanlarda

İlerleyen zamanlarda sizlere yazı yazarak para kazandırabilecek fikirlere de imza atmak istiyoruz. Özellikle cilt bakımı konusunda yazılarınızı bizimle paylaşmanız sonucunda sizlere her makale için ücret ödenecek. Ancak daha katetmemiz gerek çok yol var.

Yazıda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Yazılarınız en az 1000 kelime olmalıdır.
  • Yazınızın bir başlığı olmalıdır.
  • Yazınızın başlığı makale içinde küçük başlıklar halinde ayrı ayrı olmalıdır.