Tüy Dökücü Spreyler

Tüy Dökücü Spreyler

Kısa süreli tüy dökme işlemini yapan tüy dökücü spreyler epilasyon çeşitlerinden birisidir. Tüy dökücü spreyler sayesinde acil olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz.

Tüy Dökücü Spreyler

Tüy dökücü spreyler jilet ile temizlediğiniz kıl veya tüylerin daha seri çıkması sonucunda bu durumu hem acil hemde rahat bir şekilde uzaklaştırmak için kullanılan bir epilasyon çeşididir. Bu nedenle sizlere tüy dökücü spreyler hakkında bazı markalar ve kullanımlarıyla beraber fiyatlarından bahsetmek istiyorum.

Veet Krem Tüy Dökücü Sprey 

Veet Krem Tüy Dökücü Sprey‘i uyguladığınız andan itibaren deri üzerinde bulunan tüy ve kıllara anında etki eder ve tüylerin dökülmesi için onları etkisiz hale getirir. Kutu içerisinde çıkan spatula ile yaklaşık 5-6 dakika bekledikten sonra deri üzerinden spatula yardımı ile temizlenir. Veet Krem Tüy Dökücü Sprey’inin piyasadaki fiyatı yaklaşık olarak 13-25 TL arasında ve çeşitlerine göre değişmektedir.

Aynı zamanda weet tüy dökücü krem ile ilgili detaylı bilgiye “Weet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır” makalemizden bilgi alabilirsiniz.

Epi Finish Tüy Dökücü Sprey

Epi Finish Sprey, vücudunuzdaki bütün bölgelere uygulayabileceğiniz bir tüy dökücü spreydir. Epi Finish Sprey , vücuttaki tüylerin zamanla dökülmesine karşı büyük rol oynar. Sprey uygulandıktan 5 dakika sonra ılık bir su ile durulmak yeterli olacaktır. Ancak göğüs uçları, kapanmamış yara ve sivilce üzerine kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Fiyatı 30-35 Tl arasında değişmektedir.

Clemy Tüy Dökücü Sprey

Clemy Tüy Dökücü Sprey, hem erkekler hede bayanlar için ayrı ayrı tasarlanan bir tüy dökücü spreydir. Yaklaşık olarak 3 dakika içerisinde istenmeyen tüyleriniz den rahatça kurtulabileceğiniz bir epilasyon yöntemidir. Tüylerinizin üzerine spreyi sıkın ve 3 dakika bekledikten sonra temizleyin. Fiyatı 10-20 TL arasında değişmektedir.

Depycure Tüy Dökücü Sprey

Unisex olarak kullanabileceğiniz Depycure Tüy Dökücü Sprey, içerisinde bulunan aloevera ve E vitamini sayesinde hem cildinizi beslerken hemde istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan tüy dökücü spreyler arasındadır. Depycure Tüy Dökücü Sprey tüylerin üzerine sıkılarak 5 dakika beklenir ve ardından temizleme işlemi yapılır. Fiyatı 30 – 50 TL arası değişmektedir.

Epimori Tüy Dökücü Sprey

Epimori tüy dökücü sprey içerisinde bulunan aloe vera özü sayesinde cildinizi beslerken aynı zamanda istenmeyen tüylerden de kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda aloevera dışında içerisinde potasyum hidroksit ve salisilik asitte bulunur. Kuru olan cilde uygulanan Epimori Tüy Dökücü Sprey, ardından temizlenerek işlem bitirilir. Fiyatı 25 – 35 Tl arasında değişmektedir.

Elaiss Tüy Dökücü Sprey

İçerisinde bulunan ve hamam  otu özünden elde edilen Elaiss tüy dökücü spreyler, tüyleri kırmadan yok etme özelliğine sahiptir. İstenmeyen tüylerin yüzeyine sıkıldığında tamamen yok eder ve geriye pürüzsüz bir cilt bırakır. Tüylerin üzerine uygulandıktan sonra 3 dakika beklenir ve ılık su ile temizlenebilir.

So Well Tüy Dökücü Sprey

So Well sprey içeriğini doğal yağlarla oluşturan marka, erkekler için tüy dökücü krem olarak piyasa sunulmuştur. Erkeklerde tüylerin istenmediği bölgelerde etkili bir ürün olup, kısa sürede etkisini göstermektedir. Cildinizin üzerinde tam 3 dakika boyunca bekletip ve ılık bol su ile temizleyiniz. Eğer dökülme henüz sağlanmamış ise bu süreyi 6 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz. Hassas cilde sahip kişilerin 3 dakika bekletmesi önerilir. Piyasada 100 ml fiyatı 10 ila 20TL arasındadır.

Agiss Tüy Dökücü Sprey

Tüy köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olan bu ürün, kolay kullanımı ve sprey yapısıyla bacağınızın arkası gibi ulaşılması zor olan bölgeleri bile hızlı ve kolayca tüylerden arındırabiliyor. Erkek ve bayanlar için  ürünleri bulanan agiss, cilde sürüldükten  5 dakika sonra ılık su ile yıkanarak bölgenin temizlenmesi öneriliyor. 175 ml Agiss sprey fiyatı 25-35 TL arası değişkenlik gösteriyor.

Bioder Tüy Dökücü Sprey

Bitkisel olma özelliğiyle dikkat çeken bioder, içeriğinde bulunan Zeytinyağı ve Shea Yağı ile vücuttaki nem kaybını önler, cildinizi korur, besler ve yeniler; E vitamini sayesinde ise size kullanım sonrası yumuşacık ve pürüzsüz teninizin tadını çıkarmak kalır. İçeriğinde ki depilasyon ürünlerinde ilk defa kullanılan Tüy Azaltıcı Ekstre sayesinde tüyleriniz dökülürken azalır ve incelir. 150ml fiyatı 27 ila 35 TL arasındadır.

Sesu Tüy Dökücü Sprey

Sesu tüy dökücü sprey erkek ve bayan tüy dökücüleri olan sesu, farklı tüy ve cilt tiplerine göre özel olarak geliştirilmiş, formülü ile sizi 8 dakika içinde pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Aroma Guard teknolojisi sayesinde kötü kokuyu hapseder ve müthiş kokusu sayesinde kullanım sırasında hoş bir deneyim sunar. 150ml Fiyatı  18TL den başlayıp 30TL ye kadar çıkabilmektedir.

Ostwint Tüy Dökücü Sprey

Ostwint Tüy Dökücü Sprey erkek ve bayanlar için ürünleri bulunan ostwint, 150 ml fiyatı 8 ile 20 TL arasındadır.

Epila Tüy Dökücü Sprey

Epila sprey içeriğinde bulunan E vitamini ve aloevera sayesinde yoğun bir nemlendirici özelliğine sahiptir. Ayrıca anti-inflamasyon özelliği sayesinde  kızarıklık, acı, ağrı gibi sıkıntılara son veriyor. Cildinize püskürttük den sonra 3 dakika bekleyip, bol su ile yıkamanız yetiyor. 150 ml fiyatı 19-30 TL arasında değişmektedir.

Soon Care Tüy Dökücü Sprey

Kısa bir sürede işleminizi tamamlayabileceğiniz Sooncare tüy dökücü sprey, kullananları alerjik reaksiyonlara karşı uyarıyor. Vücudunuzun belli bir bölgesinde test ettikten sonra kullanılmasını öneriyor. Şuan ki fiyatları, 100ml için 35-50 TL arasında.

Tüy Dökücü İlgili Makaleler;

Tüy Dökücü Krem Nedir Nasıl Kullanılır?

Tüy Dökücü Bitkiler

Doğal Tüy Dökme Yöntemleri

Doğal Yollar İle Tüylerden Kurtulmak

Yüzdeki Tüyler için Maske

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

Tüylenme Neden Olur, Sir Ağda ile Tüylerden Kurtulma

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.