Cilt Bakımı

Tüy Dökücü Spreyler

Tüy Dökücü Spreyler

Kısa süreli tüy dökme işlemini yapan tüy dökücü spreyler epilasyon çeşitlerinden birisidir. Tüy dökücü spreyler sayesinde acil olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz.

Tüy dökücü spreyler jilet ile temizlediğiniz kıl veya tüylerin daha seri çıkması sonucunda bu durumu hem acil hemde rahat bir şekilde uzaklaştırmak için kullanılan bir epilasyon çeşididir. Bu nedenle sizlere tüy dökücü spreyler hakkında bazı markalar ve kullanımlarıyla beraber fiyatlarından bahsetmek istiyorum.

Tüy Dökücü Spreyler

Tüy Dökücü Spreyler

Veet Krem Tüy Dökücü Sprey 

Veet Krem Tüy Dökücü Sprey

 

Veet Krem Tüy Dökücü Sprey’i uyguladığınız andan itibaren deri üzerinde bulunan tüy ve kıllara anında etki eder ve tüylerin dökülmesi için onları etkisiz hale getirir. Kutu içerisinde çıkan spatula ile yaklaşık 5-6 dakika bekledikten sonra deri üzerinden spatula yardımı ile temizlenir. Veet Krem Tüy Dökücü Sprey’inin piyasadaki fiyatı yaklaşık olarak 13-25 TL arasında ve çeşitlerine göre değişmektedir.

Epi Finish Tüy Dökücü Sprey

Epi Finish Tüy Dökücü Spray

Epi Finish Sprey , vücudunuzdaki bütün bölgelere uygulayabileceğiniz bir tüy dökücü spreydir. Epi Finish Sprey , vücuttaki tüylerin zamanla dökülmesine karşı büyük rol oynar. Sprey uygulandıktan 5 dakika sonra ılık bir su ile durulmak yeterli olacaktır. Ancak göğüs uçları , kapanmamış yara ve sivilce üzerine kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Fiyatı 30-35 Tl arasında değişmektedir.

Clemy Tüy Dökücü Sprey

Clemy Tüy Dökücü Sprey

Clemy Tüy Dökücü Sprey , hem erkekler hede bayanlar için ayrı ayrı tasarlanan bir tüy dökücü spreydir. Yaklaşık olarak 3 dakika içerisinde istenmeyen tüylerinizden rahatça kurtulabileceğiniz bir epilasyon yöntemidir. Tüylerinizin üzerine spreyi sıkın ve 3 dakika bekledikten sonra temizleyin. Fiyatı 10-20 TL arasında değişmektedir.

Depycure Tüy Dökücü Sprey

Depycure Tüy Dökücü Sprey

 

Unisex olarak kullanabileceğiniz Depycure Tüy Dökücü Sprey , içerisinde bulunan aloevera ve E vitamini sayesinde hem cildinizi beslerken hemde istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan tüy dökücü spreyler arasındadır. Depycure Tüy Dökücü Sprey tüylerin üzerine sıkılarak 5 dakika beklenir ve ardından temizleme işlemi yapılır. Fiyatı 30 – 50 TL arası değişmektedir.

Epimori Tüy Dökücü Sprey

Epimori Tüy Dökücü Sprey

Epimori tüy dökücü sprey içerisinde bulunan aloe vera özü sayesinde cildinizi beslerken aynı zamanda istenmeyen tüylerden de kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda aloevera dışında içerisinde potasyum hidroksit ve salisilik asitte bulunur. Kuru olan cilde uygulanan Epimori Tüy Dökücü Sprey , ardından temizlenerek işlem bitirilir. Fiyatı 25 – 35 Tl arasında değişmektedir.

Elaiss Tüy Dökücü Sprey

Elaiss Tüy Dökücü Sprey

 

İçerisinde bulunan ve hamam  otu özünden elde edilen Elaiss tüy dökücü spreyler , tüyleri kırmadan yok etme özelliğine sahiptir. İstenmeyen tüylerin yüzeyine sıkıldığında tamamen yok eder ve geriye pürüzsüz bir cilt bırakır. Tüylerin üzerine uygulandıktan sonra 3 dakika beklenir ve ılık su ile temizlenebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ