Hakkımızda

1CiltBakimi.com

2014 yılının ağustos ayında yayınlanmaya başlayan sitemiz 1ciltbakimi.com siz değerli ziyaretçilerimize cilt bakımı ve güzellik konuları hakkında aynı zamanda kozmetik ürünlerden cilt bakımı tariflerine kadar konular yer almaktadır.

1ciltbakimi.com kadın cilt bakımı ve erkek cilt bakımı konuları hakkında her türlü bilgi ve paylaşıma yer veren bir sitedir. Site içerisinde cilt bakımı , cilt sorunları , vücut bakımı , saç bakımı , el ve ayak bakımı , makyaj , parfüm , epilasyon , sağlık ve diyet  konuları ile alakalı tüm bilgileri bulabileceğiniz bir cilt bakımı rehberidir.

Uyarı ve Hatırlatmalar

1ciltbakimi.com içerisinde bulunan yazılar bir doktor tavsiyesi değildir. Bazı yazılar senelerdir cilt bakımı konularında editörlük yapmış kişiler tarafından yazılırken , bazı yazılarımız ise güzellik ve cilt bakımı konuları hakkında sertifika sahibi editörler tarafından yazılmaktadır.

Tekrar hatırlatmak gerekirse sitemizde yayımlanan cilt bakımı tariflerini uygulama ve kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bunlardan dolayı oluşabilecek sorunlardan 1ciltbakimi.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizde bulunan bütün maskeler ve maske içerisinde bulunan karışımların bazı ciltlere reaksiyon etkileri olabilir. Örneğin yumurta bazı hassas ciltlerde kızarıklık ve sivilce oluşumu yapabilir. Bu nedenle oluşabilecek kızarıklık , yanma , tahriş , halsizlik , alerji gibi reaksiyonlara 1ciltbakimi.com ve yazarlar sorumlu tutulamaz.

Sitemiz hakkında bulunacağınız her türlü şikayet ve önerileriniz için glrerdn25@gmail.com adresine yazabilirsiniz.