Sarımsak Kürü ile Zayıflayın

Sarımsak Kürü ile Zayıflayın

Sarımsak kürü ile kilolarınızı kısa sürede vermeye hazır mısınız? Tam bir antioksidan deposu olan sarımsak ile bu yaza bomba gibi girebilirsiniz. Sarımsak kürü ile zayıflamak istiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Sarımsak Kürü ile Zayıflayın

Sarımsağın vücuda yüzlerce çeşit faydası var. Ancak bu faydası kilo vermenize inanılmaz etki ediyor. Sarımsak suyunda vücudumuz için besleyici ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkiler vardır. Aynı zamanda enfeksiyonları engellerken , kötü kolesterolden de korur.

 

Zayıflamak ve kilo vermek isteyenlere ideal bir kür olan sarımsak kürü , içerisinde bulunan alisin maddesi sayesinde zayıflatmaya ve kilo verdirmeye çok etkilidir. Sarımsağın diğer gizli silahı ise obezite etkisini zayıflatır.

Sarımsak ve sarımsak suyunun faydalarını da size anlattığımıza göre artık sizlere sarımsak kürünün nasıl yapılacağı hakkında bilgileri verelim.

Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır?

Evde kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz sarımsak kürü sayesinde kısa süre içerisinde yaza hazır olacak ve incecik bir kıvama geleceksiniz.

 

Malzemeler

  • Sarımsak ( bir baş )
  • Limon ( bir kaç damla )
  • Şeker ( ağız tadınıza göre )

Sarımsak Kürü Hazırlanışı ve Uygulanışı

Havan içerisine 1 baş sarımsağı kabuklarından ayırıp atın ve sarımsaklar püre kıvamına gelene kadar ezin. Ardından temiz bir kase içerisine ezdiğiniz sarımsakların suyunu çıkartın. Sadece sarımsağın suyunu alın ve bir bardak içerisine boşaltın. Daha sonra bu bardağın içerisine su doldurun.

Su ve sarımsak dolu bardağın içerisine bir kaç damla limon ve ağız tadınıza göre şeker atabilirsiniz. Eğer direk su olarak içemiyorsanız bunu yemeklere veya salatalara katabilirsiniz.

Bir hafta uygulamanız sonucunda kiloları yavaş yavaş verdiğinizi göreceksiniz. Kilo kontrolü yapmanız için her gün tartıda kontrol edin. Her gün sarımsak kürünü uygulayabilir ve günde 3 defa tekrarlayabilirsiniz.

Sarımsak kürünün ağız kokusuna karşı yanınızda karanfil bulundurabilir veya ağız spreyi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.