Doğal Yollarla Dudak Dolgunlaştırma

Doğal Yollarla Dudak Dolgunlaştırma

Doğal yollar ile dudaklarınızı dolgunlaştırmak istemez misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise sizlere vereceğimiz tavsiyeler ile dudaklarınızı kısa süre içerisinde dolgunlaştırabilir ve harika dudaklara sahip olabilirsiniz.

Doğal Dudak Dolgunlaştırma

Dudaklar ne kadar dolgun görünürse o kadar güzel bir görüntü ortaya çıkar. Dudak büyütme teknikleri ile dudaklarınızı dolgun ve büyük gösterebilirsiniz. Bunların dışında tamamen doğal ve bitkisel malzemeler kullanarak uygulayacağınız bakım sayesinde geçici bir süre dudaklarınızı ameliyatsız olarak dolgunlaştırabileceksiniz.

Dudak dolgunlaştırmak için en etkili yöntem olarak bilinen estetik ameliyattır. Ancak estetik ameliyattan korkanlar ve ameliyatsız dudak dolgunlaştırmak isteyenler , kendi evlerinde kolayca dudak dolgunlaştırma yöntemlerini uygulayabilir ve hayal ettikleri dudaklara sahip olabilirler.

Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Sizlere aşağıda vereceğimiz dudak dolgunlaştırma yöntemleri tamamen bitkisel ve doğaldır. Bu nedenle korkusuz bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Nane yağı : Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için nane yağından yardım alabilirsiniz. Dudaklarınıza uyguladığınız nane yağı sonrasında dudaklarınızda dolgunlaşma özelliğini görebileceksiniz. Hafif bir yanma hissi olabilir ancak hiç korkmadan uygulayabilirsiniz.

Tarçın Yağı : Tarçın yağı ile dudaklarınıza masaj yapın. Bu sayede dudaklarınız daha dolgun ve harika bir görünüme kavuşacaktır. Tarçın yağı , dudaklarınıza bir hissizlik verebilir. Ancak korkacak bir durum yok. Dudaklarınızı doğal olarak dolgunlaştıracaktır.

Bal : Dudakları dolgunlaştırmak için en çok kullanılan bitkisel malzemelerden bir tanesi de baldır. Bal hem dudaklarınızdaki ölü hücreleri yenileyecek hemde dudaklarınızı dolgunlaştıracak. Yapmanız gereken balı , diş fırçanıza alın ve dudaklarınızı nazikçe fırçalayın. Sonrasında dudaklarınızın dolgunlaştığını gözlerinizle görebileceksiniz.

Dudak Büyütme Yolları

Evde dudak büyütme yöntemi olarak deneyebileceğiniz ilk şey diş fırçası ile dudak büyütme yöntemidir. Dişlerinizi temizledikten sonra diş fırçanızın hijyenini sağlayın ve tıpkı dişlerinizi fırçalar gibi dudaklarınızı da çok fazla bastırmadan fırçalayın. Bu fırçalama size günlük dudak dolgunluğu verecektir.

Ancak fırça ile dudak dolgunlaştırma yönteminden sonra mutlaka dudaklarınıza bir nemlendirici sürün. Aksi halde dudaklarınız kanar ve kabuk bağlayabilir. Bu yöntemi günlük olarak deneyebilir ve alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Vicks ile Dudak Büyütme Yöntemi

Vicks bir kremdir. Kullanmadığınız bir diş fırçasına çok küçük bir parça vicks sürün ve dudaklarınıza 2-3 dakika boyunca masaj yapın. Vicks , dudaklarınıza biraz hissizlik verebilir ancak dudaklarınızı dolgun dolgun yapacaktır. Haftada 1 kere uygulayabilirsiniz.

Buhar Masajı ile Dudak Büyütme Yöntemi

Buhar masajı ile de dudaklarınızı dolgun gösterebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 1 bardak suyu kaynatıp içerisine çok az limon sıkın. Sonrasında bardağı dudaklarınıza yaklaştırın ve buharının dudaklarınıza çarpmasını sağlayın. Dudaklarınız nemlendikten sonra parmaklarınızla dudaklarınızı aşağıya doğru çekin.

YORUMLAR

  1. blank arya dedi ki:

    Evet işe yarıyo