Diş Eti Kanamasına Doğal Çözüm

Diş Eti Kanamasına Doğal Çözüm

Diş Eti Kanamasına Doğal Çözüm Diş eti kanaması hemen hemen herkeste olur. Özellikle diş etlerinde çekilme problemi yaşayanlar veya yanlış diş fırçalama doğrultusunda çok sık rastlanan diş eti kanaması , İbrahim Saraçoğlu’nun önerileri ile iyileşiyor.

Diş Eti Kanamasına Doğal Çözüm

Diş eti kanamasını geçirecek ilaç veya herhangi bir tıbbi müdahale maalesef yok. Kendi kendine veya bir şey yerken yada dişlerimizi fırçalarken çoğumuzun başına gelen diş eti kanaması artık alternatif tıbbın etkisiyle ortadan kalkıyor.

İbrahim Saraçoğlu’nun konuk olduğu Hayat Kürleri programında diş eti kanaması hakkında gelen soruları cevaplayan Saraçoğlu , diş eti kanamasını durduracak olan doğal yöntemin kekik hatta dağ kekiği olduğunu söyledi. Ardıdan diş eti kanamasına doğal çözüm önerisinde bulunan İbrahim Saraçoğlu , diş eti kanamasına çözüm olacak tarifini verdi.

Diş Eti Kanamasına Kekik

İbrahim Saraçoğlu’nun diş eti kanamasına ve diş eti çekilmesine karşı veriği tarif için öncelikle aşağıdaki malzemeleri hazırlamanız gerekiyor. Nedir bu malzemeler diyecek olursanız;

 • Su ( 1 su bardağı )
 • Kekik ( 1 tatlı kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Bir su bardağı suyu cezve içerisine koyun ve içerisine tepeleme 1 tatlı kaşığı kekiği atıp kaynatın. Kaynama işlemi sonrasında suda bulunan kekiği süzün ve suyu ile dişlerinizi 4-5 gün fırçalayın. Bakın kekik diş eti kanamalarınızı ve diş eti çekilmesini nasıl durduracak göreceksiniz.

Diş eti kanaması ve diş eti çekilmesine çözüm olarak eğer tıpta bireyler arıyorsanız maalesef kesin bir çözüm bulunmuyor. Hatta İbrahim Saraçoğlu , arkadaşı olan bir çok doktora kekik ile diş eti çekilmesine karşı kekik mucizesini anlatıyor ve diş hekimi arkadaşları gerçekten kekiğin diş eti çekilmesinde bir mucize olduğunu doğruluyorlar.

Diş eti çekilmesinde her hangi bir tıbbi müdahale olmadığından dolayı zamanla diş eti çekiliyor ve diş sonunda düşüyor. Diş eti çekilmesi erkeklere nazaran kadınlarda daha çok görülüyormuş. Sizlere yukarıda verdiğimiz kekil ile diş eti çekilmesine son vermek istiyorsanız yukarıdaki karışımı her gün ve taze bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Hazırladığınız karışım mutlaka taze olmak zorundadır. Bir ay gibi bir sürede hem diş eti kanaması hemde diş eti çekilmesinin nasıl geçeceğini sizde gözlerinizle görebileceksiniz.

YORUMLAR

 1. blank h yusuf karabiyik dedi ki:

  burda ki diş fotu bir birini tutmuyor sağda kiylen soldakine iyi bakın ne kadar kalitesiz insanlarsınız ALLAH islah etsin …

  1. blank admin dedi ki:

   Yusuf Bey iyi günler. Diş aynı. Sadece farklı açılardan çekilmiş.

 2. blank Efkan dedi ki:

  Merhabalar/ Iyi yaziyorsunuzda/ Ben 1 yildan fazla yapdim kekik kurunu bir fayda gormedim/ halada yapiyorum

  1. blank Samet Ulusoy dedi ki:

   Bütün adımları doğru uyguladığınıza emin misiniz?

 3. blank Efkan dedi ki:

  Samet bey evet dogru yaptim. amma simdi dis taslarin temizletdim yeniden yapiyorum. fayda olsa yazacam