Cilt Bakımı

Çatlaklar için Krem

Çatlaklar için Krem

Cildiniz oluşan çatlaklar çoğu zaman rahatsız edici estetik görünümünü bozan özellikte olabilmektedir. Bayanlar bu görüntüden hiçbir zaman hoşlanmaz ve buna hızlı bir çözüm arama içerisine girerler. Eğer sizlerde bu durumdan şikayetçiyseniz doğal yollar ile dilerseniz de krem yardımıyla tedavi yaparak çatlaklarınızı küçültebilirsiniz ya da tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Lierac

Özellikle de hamilelik dönemlerinde oluşan çatlakların giderilmesin çok etkilidir. Uzman bir kişiyle görüşüp doğum zamanına kadar oluşacak olan çatlakları önleyebilmeniz için kullanabilirsiniz. Kremin daha çoksa gebeliğin 3. ayından itibaren kullanılması önerilmektedir. Rahatsız edici bir koku vermemektedir. İlacın emilimi ise oldukça kolaydır. Kremi kullanan kişiler genel olarak işe yaradığını söylemektedirler.

Contractubex

Daha çoksa yara izlerini kapatabilmesiyle bilinen krem genellikle de uzmanlar tarafından verilen yaralanma, yanma gibi izlerin geçmesinde tavsiye edilen en etkili iz kapatma kremlerinden biridir. Çatlaklar içinse oldukça etkili sonuçlara gösterebilmektedir. İlacın soyucu ve tamir edici özelliğiyle çatlaklardan kurtulmanız oldukça mümkündür.

Babe Çatlak Kremi

Babe çatlak kreminde enteresan bir krem olduğu söylenmektedir. Kullanan kişilerin bir kısmı 1 ay gibi kısa bir zamanda oldukça etkili sonuçlar verdiğini söylerken kimileri de kullanıp daha sonrasında hiçbir değişiklik görmediklerini söylemektedirler. Fakat yine de etkili olduğunu söyleyenlerin sayı az olmadığından uzmanlar tarafından önerildiği zaman kullanılıp sonuçları kendiniz de görebilirsiniz.

Bepanthol

İsmini sıkça herkes duymaktadır. Bilinen bi krem olduğuna göre çatlaklar içinde kullanıldığını bilirsiniz. Bepanthol çatlaklar içerisinde cildi iyileştirici özelliği sayesinde kullanılabilmektedir. Derin çatlaklarda çok etkili olduğu söylenmese de yüzeysel çatlaklar için uygun fiyatı ve bilinen bir krem olmasıyla çok avantajlı yönleri vardır. Çok sayıda kullanımı olduğundan çoğu ecza dolaplarında da bulunur. Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bir kremdir.

Madecassol

Madecassol kreminde etkin madde ise Gotu kola maddesidir. Cilt dokusunun daha hızlı onarılmasında ve iyileşmesini sağlayarak yanık izleri ve çatlak izlerinde kullanılmaktadır. Yağlı bir krem olmadığından sürdükten sonra yıkamanıza gerek yoktur. Özellikle de bu kremi uzun bir süre kullanan kişiler olumlu sonuç aldıklarını söylemekteler, çok kısa kullanım da ise sonuçtan memnun olan kişileri görmedik. Kullanmadan önce mutlaka çatlak olan bölgenizi kese yapıp temizleyin. Etkisini daha iyi göreceksiniz.

Dermadoc

Mantıklı bir şekilde olan bu krem ilk olarak çatlak rengini vücut rengine dönüştürmek ile işleme başlar ve krem kısa süre de bu renk farkından dolayı çatlakların görünürlüğünü azaltmaktadır. Fiyat olarak da birazcık pahalı bir krem olsa da denemek isteyen kişiler etkili bir sonuç alabilirler. Özellikle de hızla kilo alıp veren kişilerde oluşan çatlaklara sahip kişiler kullandıklarında son derece memnun kalmaktadır. Kendi siteleri olan kişiler %96 bir oranla başarı sağladıklarını dile getirmektedirler. Pahalı olsa bile denemeden hiçbir şeyin anlayamayacağımız için çatlaklarınızdan rahatsızsanız bu kremi denemenizi tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ