İbrahim Saraçoğlu Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu Tüy Azaltan Nane Kürü 2022; Vücutta istenmeyen tüyler kadınların tam bir korkulu rüyasıdır. Bu durum sadece kadınlar için değil , erkekler içinde durum aynıdır. Günümüzde bir çok kadın ve erkek istenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyon yöntemlerine başvurmaktadır. Eğer epilasyondan kurtulmak ve epilasyon yerine doğal çözümler arıyorsanız , İbrahim Saraçoğlu ile tüy azaltan nane kürünü deneyebilirsiniz.

Tüyler Neden Fazla Çıkar?

İstenmeyen tüylerin vücutta fazla çıkmasının nedeni erkeklik hormonu olan androjenin fazlalaşmasından kaynaklanır. Bunun yanı sıra başka sebeplerden de tüylenme çoğalabilir. Eğer durdurulamayan bir artma var ise mutlaka doktora başvurulmalıdır.

İbrahim Saraçoğlu Tüy Azaltan Nane Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu , istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolunun taze naneden geçtiğini söyledi. Eğer istenmeyen tüylerinizin azalmasını ve bu tüylerden kurtulmak isterseniz , taze naneyi ince kıyım doğrayın ve bir kaşık ağzınıza atarak güzelce çiğneyin. Üstüne de bir bardak su için.

Nane kürünü 15 gün uygulayıp , 5 gün ara verin. Daha sonra 15 gün daha tekrarlayabilirsiniz. Sonucunda istenmeyen tüylerde inanılmaz azalmayı göreceksiniz.

Saraçoğlu’nun tüy azaltan nane kürünü yaklaşık 1,5 ay uygulayın ve daha sonra epilasyon ile tüylerinizi alın. Bu epilasyondan sonra şoku yaşayacaksınız. Çünkü istenmeyen tüylerinizden artık kurtulmuş ve uzun bir müddet o tüylerden eser olmayacağı için rahat rahat dolaşabileceksiniz.

Bu uygulama sayesinde vücudunuzun her yerinde aynı etkiyi yaşarsınız. Çünkü nane erkeklik hormonunun dengelemesini yapar. Böylece epilasyona uzun bir süre elveda diyebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. blank Aygün y. dedi ki:

  Peki bu kür vücudumuzun her bölgesinde işe yarıyorsa saçımızı sakalımızı da dökmez mi ? Tedirgin oldum bu konuda cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

 2. blank İbrahim Saraçoğlu Kürleri dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

 3. blank Kaan dedi ki:

  Bu kür saçlara ve sakala zarar verirmi birde erkeklik hormonuna zarar verirmi? Teşekkürler.

 4. blank esma dedi ki:

  bu kür benim için tam bi mucize oldu arkadaşlar 22yaşında filan boynumda tüylenme oluşmaya başladı ben aldıkça daha arttı nefret ediyordum daha çıkmaya başlarken almaya uğraşıp yaralar yaptığımı biliyorum limon sürdüm kahve karbonat neler denemedim ki hiçbiri işe yaramadı her geçen zaman arttı daha kötü bi hale geldi evlenince eşim böyle görsün istemiyodum nane kürünü duydum sabırla 1 ay kadar yaptım çok düzenli sayılmasa da hemen hemen her gün bi avuç taze nane aç karna çiğneyip üstüne su içtim gittikce azaldı ince çıkmaya başladı bazı yerlerde hiç çıkmıyor bakınca artık tertemiz duruyor başka yerlere de faydasını gördüm herkese şiddetle tavsiye ederim Allah derdi veriyorsa dermanı da yaratmış ..

  1. blank Emine dedi ki:

   Merhaba gerçekten faydası oldu mu ve hormon bozukluğunuz yoktu dimi benimde yüzümde var inçe çenemdede var gerçekten fayda ediyo mu tüyler inçe olmasına rağmen çok takıgım çünkü

 5. blank Waffle dedi ki:

  Esma hanım epilasyon işleminden sonra mı bu kürü uyguladınız ?

  1. blank Vildan dedi ki:

   Düzgün okumuyor musunuz epilasyon falan birşey demedi ki

 6. blank esma dedi ki:

  arkadaşlar ben esma malesef yeniden çıktı çok üzgünüm:( yeniden denicem.. doktora da gittim sonuç bekliyorum:( boynumda çıkıyor ne alakaysa ya çok çok üzgünüm temizliyorum ama çıkarken rahatsız oluyorum o görüntüden evlenene kadar bitsin istiyorum

 7. blank zeynep dedi ki:

  kuru nane olabilir mi mesela bahçe nanesini annem kurutmuş balkonda