İbrahim Saraçoğlu Göbek Eriten Formül

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eriten Formül

İbrahim Saraçoğlu konuk olduğu Zahide ile Yetiş Hayata programında göbek eriten formülden bahsetti. Bir çok diyet yapan ve göbek bölgesinde oluşan yağlardan bir türlü kurtulamayanlara süper bir formül verdi.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Göbek Eriten Formül

Saraçoğlu , göbek bölgesinde biriken yağların çok zor gittiğini hatta bu yağların vücuttan kolay kolay atılmadığı söyledi. Bazen göbek eriten diyet programlarının bile bir işe yaramadığını , kilo verseler bile suratların küçücük ama göbeğin yerinde kaldığını belirtti.

Akşamları Yarım Saat Yürüyün

İbrahim Saraçoğlu , kilo vermek için öncelikle her akşam en az yarım saat yürüyüş yapılması gerektiğini belirtiyor. Spor yapılmadan vücuttaki kiloların gitmemesinin normal olduğunu ve spor ile yapılan diyetin her zaman yararlı olduğunu belirtiyor. Eğer spor ile yapılan diyet ve doğal yöntemler ile yapılacak olan diyetlerin anahtar ismi yürüyüş ve spor yapmak.

Göbek Eriten Formül

İbrahim Saraçoğlu’nun verdiği o muhteşem formül sayesinde göbek bölgesindeki yağlardan kurtulabileceksiniz. İşte o muhteşem göbek eriten formül;

Sabah Katlığınızda

Sabah kalktığınızda aç karnına maydonoz ve limon yenilmesini eğer maydanoz olmazsa limon suyu içilmesi durumunda kiloları zaman içerisinde atacak ve göbek bölgesindeki yağlar eriyecek.

Bunun dışında öğleden önce veya öğleden sonra , aç veya tok karnına doğal domates suyu içilmesi durumunda 1 ay içerisinde ciddi şekilde göbek erimesinin olacağını belirtti. Ancak burada dikkat edilmesi gereke en önemli noktalardan bir tanesi de domates suyunun içerisinde herhangi bir kimyasalın bulunmaması gerektiğini saf ve doğal domates ile yapılmış olması gerektiğini bildirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.