Kadın Saç Modelleri

Kadın Saç Modelleri

Eğer sizde  saç trendine uymak istiyorsanız ve saçlarınız kısaysa şimdiden saçlarınızı uzatmaya başlayın. Çünkü kadın saç modelleri genel olarak uzun saçlara hitap ediyor. Eğer saçlarınız kısa ise saç uzatma linkine tıklayarak sitemizden ipuçlarını alabilirsiniz.

Kadın Saç Modelleri

2020 ve 2021 yılı yine uzun saçlı bayanların yılı olacak. Eğer sizde bu trende ayak uydurmak istiyorsanız, saçlarınızı bir an önce uzatmaya çalışın.

Takip ediyorsanız 2020 ilkbahar ve yaz sezon defileleri çoktan başladı ve neredeyse her koleksiyon tanımında saçlar hep uzun. Sizlere 2020 kadın saç modelleri arasında bohem dalgalı saçlar , at kuyruğu , saç örgüsü , topuz , ıslak görünüm , iri dalgalı saçlar , saç aksesuarları gibi trend olan ve olacak olan saç modellerini paylaşmak istiyoruz.

Bohem Dalgalı Saç Modeli

En trend saçları arasında bohem dalgalı saçlar alıyor. Biraz abartılı gibi dursa da güzel ve sade bir makyajla olduğundan güzel görünüme sahip olabilirsiniz. Bohem dalgalı saç modelinde uzun saçlara sahip olmanız gerekmektedir. Saçların bitim noktalarından hafifçe yukarıya doğru dalgaların olması sizi daha doğal ve güzel gösterecektir.

At Kuyruğu Saç Modeli

Damgsamga vuran ikinci saç modeli ise at kuyruğu modeli olacak. At kuyruğu saç modelinde de saçlarınızın uzun olması gerekiyor. Bu senenin trend saç modellerinin neredeyse hepsi uzun saçlar. Tepeden toplanan saçlar ve at kuyruğu isterseniz boyun hizasından toplayabilir , isterseniz de tepeden toplayabilirsiniz.

 

Saç Örgüsü Modeli

Diğer trend saç modeli ise saç örgüsü modeli gözüküyor. Yine uzun saçlara sahip olmanız gerekiyor. Saç örgüsü modeli sayesinde birazda olsa öğrencilik yıllarına dönüyor olabilirsiniz ancak şiddetle tavsiye ettiğimiz modellerden bir tanesi arasındadır. Saç modeli için aşağıdaki resmimize göz atabilirsiniz.

 

Topuz Saç Modeli

Bu sene saç trendleri arasında topuz modeli de yerini alıyor. Ancak bu topuz modeli klasik topuz modellerinden biraz daha farklı gözüküyor. Saç örgüsü olarak yapıldıktan sonra doğal bir şekilde topuz modeli haline getiriliyor. Topuz saç modelleri örneklerine aşağıdaki resimden göz atabilirsiniz.

 

Islak Görünümlü Saçlar

Bir kaç sene önce moda haline gelen ıslak saç modeli moda olmaya doğru yola çıkıyor. Özellikle Avrupalı bayanların çok ilgisini çeken bu model saçlarınızın da canlı gözükmesini sağlıyor. Ancak bakımlı ve güzel göstermek tamamen sizin elinizde olan bir şey. Aksi taktirde etrafınıza kirli ve yağlı görünebilir. Islak saç modelini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

 

Saç Aksesuarları Bu Senede Moda

Saçların süslenmesi her sene olduğu gibi bu senede moda yolunda devam ediyor. Saçlara takılacak olan taçlar , tokalar , taşlı taraklar , saç bantları gibi saç aksesuarları bu sene saç trendini bize getirecek. Sizde saçlarınıza bunlar gibi aksesuarlar takarak trendi yakalayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.