Güneş Kararması için Maske

Güneş Kararması için Maske

Yaz, kış bronz olarak dolaşmak herkesin hayalidir ancak kap kara olacağım diye güneşin altına saatlerce yatınca kabusa dönüşen bir yola giriyorsanız, işte bu köyü durumdur.

Özellikle de güneş koruyucu krem kullanmadıysanız tam bir felaket oluyor. Sizler için aşağıda vereceğimiz tarif edeceğimiz güneş kararması için maske yardımı ile hızlı bir şekilde eski teninize ve renginize kavuşabileceksiniz.

 

Güneş Kararması için Maskeler

Güneş Kararması için Soğan Suyu Maskesi

Malzemeler

  • Yarım çay bardağı elma sirkesi
  • 2 adet kuru soğan

Güneş Kararması için Soğan Suyu Maskesinin Hazırlanışı : Kuru soğanları robottan geçirin ve suyunu süzün. Soğan suyunun içine yarım çay bardağı elma sirkesini ilave edin. Güneş kararması olan yerlerinize sürün ve yaklaşık yarım saat bekletin. Ardından ılık bir su ile duş alın. Bu maskeyi günde 1 kere uygulayın ve  güneş kararması geçene kadar kullanabilirsiniz.

Güneş Kararması için Kırmızı Şarap Maskesi

Malzemeler

  • 1 fincan kırmızı şarap
  • 1 adet şeftali
  • 2 yemek kaşığı toz şeker
  • 1 adet elma

Güneş Kararması için Kırmızı Şarap Maskesinin Hazırlanışı : Şeftali ve elmayı rendeleyerek üzerine toz şeker ve kırmızı şarabı ekleyelim. Ardından hazırladığımız maskesyi bir kavanoza koyarak güneş alabilecek bir yerde yaklaşık 5 gün bekletin. Güneşte beklettiğiniz maskeyi açın ve güneş kararması olan bölgelerinize uygulayın. 30 dakika beklettikten sonra ılık bir su duş alarak sonlandırabilirsiniz. Güneş Kararması için Kırmızı Şarap Maskesini günde 1 kere uygulamak üzere, güneş kararması geçene kadar uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. önder dedi ki:

    Daha sonra soğan kokusundan nasıl kurtulacağız

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.