Cilt Bakımı

Boy Uzatma Formülleri

Boy Uzatma Formülleri

İnsan belirli yaşlarda gelişim gösterir. Yaratılıştan gelen özellik sayesinde, boy oranı her yaş aralığında artar. Ama bu artış bazılarında çok olurken, bazılarında ise daha aşağı da olur. Bunu belirli sabit aralıklara götürmek mümkün olamaz.

Boy Uzatma Formülleri

Boy Uzatma Formülleri her zaman değişik olarak devam eder. Bazı insanlar boyunu uzatmak için yanlış yöntemlere de kalkışır. Bunu da yapmak vücuda gerçekten büyük zarar verir. Uzmanların ve Boy uzatma alanında Master yapanların bu konuda derin bilgileri vardır. Bu kişilerden gerekli bilgileri alarak, daha doğru uygulamalarla beraber boyunuzu uzatmanız gerekir.

Boy Uzatma Yöntemleri

Boy Uzaması İçin Ne Yapabilirim ?

Boyun uzaması için gerekli olan bilgileri bilmeniz ve kullanmanız lazım. İlk olarak kemik yapınızı iyi analiz edin.

Boy Uzatma Amaliyatı

İnsanlar, ameliyat olarak Boy uzaması hakkında her zaman şüpheli davranırlar. Yani ameliyatın zarar vermesinden insanlar korkar. Bu nedenle olmak istemezler. Bu ameliyatı yapan doktor ve uzman sayısı zaten ülkemizde çok az. Durum bu şekilde olduğundan da insanlar doğru hastane ve doğru Uzman Doktoru bulma konusunda hep yanılgı içerisine giriyor.

Boy Uzatma Ameliyatı

Dik ve Düzgün Oturun

Ofiste veya masa başında çalışanları daha çok ilgilendirir bu durum. Dik oturmak kemiklerin bükülmesini engeller. Dik duran kemikler sayesinde Kıkırdak bölümlerinde uzamalar da düzenli olarak devam eder. Bu nedenle bel kısmının özellikle eğik olmaması çok önemlidir.

Boy Uzatma İlaçları

Kimyasal olan ürün yada ilaçlardan biz uzak durmanız taraftarıyız. Çünkü, kimyasal ve bu tarz madde içeren haplar yüzünden çok kötü hastalıklara kadar giden bir süreç olabilir. Bu nedenle asla bu tarz şeyler denemeyin. Hele, bir arkadaş tavsiyesi üzerine asla yapmayın.

Boy Uzatma İlaçları

Kıkırdak Bölgesini Harekete Geçir

Boydaki uzamayı sağlayan “ Kıkırdak Kemiklerinde” yer alana sıvıdır. Bu sıvı sayesinde boy uzamaya eşit aralıklara devam eder. Belirli bir dönemde artık boy uzaması durmuşsa, bunun ilk ve temel nedeni Kıkırdak yapısının bozuk olmasından kaynaklanır. Eğer doğru uygulamaları bulabilirseniz, Kıkırdak bölgesini harekete geçirerek, kısa sürede uzamaya azda olsa katkı yapmış olursunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ