Hazal Kaya Güzellik Sırları

Hazal Kaya Güzellik Sırları

Dizilerin güzel ve sempatik oyuncusu olan Hazal Kaya güzelliğine güzellik katan ürünleri açıkladı. Ünlü oyuncu makyaj çantasından hiç bir zaman çıkarmadığı sırlarını paylaştı.

  1. Hazal Kaya setlerden ve iş koşturmalarından dolayı çok yorulduğu için gözlerinin altının çok morardığını bundan dolayı da makyaj tekniklerinden çok uyumaya vakit ayırmaktadır.
  2. Setlerde ve günlük hayatında makyöz kullanmamaktadır. Yüzünü çok iyi tanıdığını ve kendi makyajını daha güzel bulduğunu söylüyor.
  3. Göz makyajına daha çok önem veren Hazal Kaya gözlerine far kullanırken sıcak olacak renkleri kullandığını belirtmektedir. Makyaj çantasında en çok biten makyaj malzemesinin göz kalemi ve eyeliner olduğunu söylüyor.

 

  1. Ruj tercihlerinde kırmızı canlı renkleri tercih etmektedir. Ama günlük hayatında özel geceler hariç ruj kullanmamaktadır. Güneşten koruyan koruyucuları tercih etmektedir. Gündüzleri özel görüşmelerinde doğal tonlar da kırmızılık veren rujları çantasından ayırmıyor.
  2. Saç rengi standart çok fazla değişimi sevmemektedir. Saç rengi değişimi saçlarını çabuk yıpratıyor ve soldurduğunu dile getiriyor. Saç rengini değiştirmeyi sevmeyen Kaya düz saçlara sahip olduğundan gür ve havalı olması için sürekli dalgalı model yapmaktadır.

Hazal Kaya’nın Kullandığı Markalar

  1. Eczanelerden alabileceğiniz Avene ürünlerini kullanmaktadır. Cildin çok hassas ve alerjik olmasıyla özellikle bu ürün olmasına dikkat etmektedir. Diğer ürünlerin cildine iyi gelmediğini her zaman Avene kullanacağını dile getirmiştir.
  2. Saçları sürekli kimyasala ve ısıtıcılara maruz kaldığından dolayı zarar gördüğünü dile getiren Kaya saçlarına özellikle Kerastese kullandığını ve saçlarını yeniden canlandırdığını söyledi.
  3. Hazal Kaya’nın makyaj markası ise Shiseido Eyes Tiger eyeliner ve farlarını seviyor. Her ikisi de bir arada olduğundan makyaj çantasında rahatlık ile taşıyabiliyor.
  4. Parfüm olarak Guerlain Ldylle ve Burberry Sport vazgeçemediği en iyi kokulardan.
  5. Ruj seçiminde ise Mac ürünlerini tercih etmektedir.Genel olarak vücut temizliğine büyük önem vermektedir. Cildi biraz yağlı olmasına rağmen herhangi bir sivilce sorunu yaşamadığını da dile getirmiştir. Hafta da bir kez mutlaka peeling uygulamalarını yapmaktadır. Cilt temizliğinde tonik yerine ise gül suyunu kullanmakta, bu tavsiyeyi annesinden almış ve cildi yumuşak daha canlı tuttuğunu söylüyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.