Driclor Nedir? Nasıl Kullanılır?

Driclor Nedir? Nasıl Kullanılır?

Driclor Nedir ve Nasıl Kullanılır? Aşırı terleme sorunu yaşayanlara önereceğimiz Driclor ile aşırı terlemeye son. Son dönemlerde televizyon reklamlarında gözüme çarpan ve sizler için araştırmaya başladığım Driclor , aşırı terleyenler için gerçekten harika bir çözüm önerisi olabilir.

Driclor Nedir? Nasıl Kullanılır?

Aşırı terleme sorunu bir insan için gerçekten sıkıntılı bir problemdir. Bu nedenle aşırı terlemeyi kesecek bir şeyler arıyorsanız sizlere Driclor’u önermek isteriz.

El terlemesi , ayak terlemesi , koltuk altı terlemesi , sırt terlemesi , yüz terlemesi gibi aşırı terleme problemleriniz varsa Driclor kullanarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Gün içerisinde yaşadığınız aşırı terleme sonucunda vücudunuzdaki bazı bölgeler ıslak ve yapışkan bir hale gelir. Bu durum neticesinde günlük işlerinizi yapamaz duruma gelirsiniz.

Aşırı Terleme Nasıl Anlaşılır?

Bölgesel olarak terleme sonucunda yaşanan ıslaklık ve yapışkanlık hissi gittikçe artan bir sorun haline geldi. Eğer vücudunuzda aşırı terleme olup olmadığını anlayabilmeniz için aşağıdaki kriterlerden en az 2 tanesi varsa ve bu durum 6 aydan uzun bir süredir yaşanıyorsa sizde aşırı terleme var demektir. Aşağıdaki maddeleri kontrol edin ve bu maddelerden en az 2 tanesini yaşıyorsanız , siz de aşırı terleme var demektir.

 • Terlemeniz haftada en az 1 kere oluyor mu?
 • Terlediğinizde günlük yapacağınız işleri veya aktiviteleri engelliyor mu?
 • Bu terleme 25 yaşından önce mi başladı?
 • Ailenizde aşırı terleme sorunu yaşayan birisi var mı?
 • Uyurken terlemeniz kesiliyor mu?

Eğer yukarıdaki maddelerden en az 2 tanesine “Evet” cevabı veriyorsanız sizde aşırı terleme sorunu var demektir.

Driclor Nedir ?

Driclor , aşırı terleme sorununu ortadan kaldıran ve özel olarak geliştirilmiş bir roll on antiperspiranttır. Driclor , vücudun her yerine uygulanabilen ve bölgesel kullanılabilen , aşırı terleme sorunu yaşayan herkes kullanabilir.

Driclor Nasıl Etki Eder?

Driclor , terleme olan bölgedeki teri arttırır ve bu terin kümelenmesini sağlar. Bu kümeler , terleyen bölgedeki gözenekleri tıkayarak terin cilt yüzeyine çıkmasını engeller ve aşırı terlemenin önüne geçer.

Driclor Nasıl Kullanılır?

Driclor’un nasıl kullanıldığını görebilmeniz için öncelikle size anlatımını sonrasında ise bir video paylaşarak kullanımı hakkında bilgi edinmenizi sağlamak istiyorum.

 1. Driclor’un kapağını açın. Kutuyu eğik tutmamaya dikkat edin.
 2. Silindir yani roll on başlığını Driclor2un ağzına yerleştirin ve kapağı kapatacak şekilde kuvvetlice bastırın.
 3. Driclor’u uygulamadan önce terleyen bölgeyi iyice kurulayın. Aksi halde tahriş olabilir.
 4. Driclor’u kullanacağınız ilk gün sadece 1 kere ve gece yatmadan önce sürün. Sonrasında uygulamayı arttırabilirsiniz. Ancak Driclor’u kullanırken üst üste değil! Sanki bir şerit çekiyormuş gibi sürün ve sürdüğünüz yerin bir daha üstünden geçmeyin.
 5. Sabah kalktığınızda uygulama yaptığınız yeri iyicene yıkayın. Bu arada günlük deodorantınızı kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur.
 6. Aşırı terleme sorunu yavaş yavaş geçmeye başlayacaktır. Aşırı terleme kesilmeye yakın haftada 1 veya 2 defa kullanmaya düşebilirsiniz.

Driclor Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Tahriş olmuş , yeni tıraş edilmiş , hasarlı , yara veya ıslak cilde uygulamayın
 • Driclor’u göz ile temas etmesinden kaçının.
 • Kullanım sonrasında mutlaka kapağını sıkıca kapatın.
 • Ateş ve sıcaktan uzak tutun. Dik bir şekilde ve 25 derecenin altındaki serin yerlerde saklayın.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
YORUMLAR

 1. blank Cevdet dedi ki:

  Ben sadece yüxümden terliyorum aşırı derecede nasl bi ttedavi olabilirim