Hızlı Bronzlaşma Yöntemleri

Hızlı Bronzlaşma Yöntemleri

Yaz mevsiminde lekesiz ve güneş yanığı olmadan hızlı bronzlaşmak istiyorsanız sizler için hazırladığımı hızlı bronzlaşma yöntemleri sayesinde çabucak bronzlaşacak ve lekesiz , güneş yanığı olmadan hemen bronzlaşabileceksiniz.

Hızlı Bronzlaşma Yöntemleri

Özellikle hassas cilde sahip olanlar genel olarak yüksek faktörlü güneş kremler ile dolaşmak zorunda kalırlar. Ancak yüksek faktörlü güneş kremleri bronzlaşmanın biraz daha önüne geçtiğinden hızlı bir şekilde bronzlaşma sağlanamaz. Bu nedenle aşağıdaki tavsiyeler ve kullanacağınız ürünler sayesinde daha hızlı bronzlaşma sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Sağlıklı Bronzluk

Öncelikle sizlere önerimiz sağlıklı ve kısa sürelerle bronzlaşma en iyisidir. Özellikle hassas bir cildiniz varsa çok uzun süre güneş altında kalmak hem cildinizde yanık hemde leke bırakacaktır. Bu nedenle çok hassas ciltlere güneş altında fazla kalmalarını tavsiye etmiyoruz.

En iyi ve hızlı bronzluk için kakao yağı kullanın

Eğer hızlı bir şekilde bronzlaşmak ve en etkili sonucu almak istiyorsanız sizlere kakao yağını tavsiye edebiliriz. Hızlı bronzluk sağlayabilmek için en etkili yöntemlerden birisi olan kakao yağı sizi en hızlı bir şekilde bronzlaştırabilir.

Zeytinyağı ile bronzluk sağlama

Zeytinyağı kullanarak bronzlaşma sağlayabilirsiniz. Özellikle bu yöntem hassas ve çok beyaz tene sahip olanların bronzlaşması için kullanabileceği bir yöntemdir. Bildiğiniz zeytinyağını cildinize sürün ve ilk gün 20 dakika sonraki gün ise 30 dakika olmak üzere cildinizi alıştırın. Bunun yanında zeytinyağı sayesinde hem cildiniz yumuşuyor hemde cildinizi korumuş olacaksınız.

Turuncu Bronzluk için Havuç Yağı

Eğer turuncu bir bronzluk yaşamak istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz havuç yağı kullanmanızdır. Havuç yağı ile turuncuya benzer bir bronzluk kazanabilir ve güzel bir cilt rengi yakalayabilirsiniz. Havuç yağı ile beraber dilerseniz kakao yağını karıştırarak kullanabilirsiniz.

Çay ile Doğal Bronzluk

Çay demine bir pamuk batırarak doğal bir bronzluk sağlayabilirsiniz. Demlediğiniz çayın demini bir kase içerisine alın ve bir pamuğu çaya batırıp cildinize sürün. bu yöntem sayesinde doğal bronzluk sağlayabilirsiniz.

Dove veya Nivea Bronzlaştırıcı Krem

Dove marka veya Nivea’nın bronzlaştırıcı kremini kullanabilirsiniz. Bu markaları sizlere tavsiye edebiliriz. Ancak kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken aşırı fazla bulaştırmamanız ve kremleri iyicene yedirmeniz gerekiyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.