Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell her yıl olduğu gibi bu yıl da operatör kullanıcısının sevdiklerine sınırsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çeşitli internet kampanyaları düzenlemektedir. Turkcell ile bedava internet kazanmanın çok kolay olduğu ve farklı fırsatlar sunan Turkcell bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. Sizin internetiniz bitmesin, video keyfiniz yarıda kalmasın, sosyal medya takibinde güncel kalın diye Turkcell’in sunduğunu 2023 bedava internet fırsatlarını sizler için düzenledik.

Turkcell Yeni Kullanıcıları İçin

Ramazan ayına özel yapılan bu kampanyada, ramazan ayı boyunca Turkcell’e gelen kullanıcıya ilk 4 ay boyunca 2GB internet hediye veriyor. Aynı zamanda ilk ayda 30 GB varan internet hediye fırsatları ve Salla Kazan’a özel 2 GB hediye internet imkânı sunmaktadır.

Bunun dışında Turkcell’e gelen, numarasını taşıyan herkese 8 GB internet hediye alabiliyor.

61Cell Hoş Geldin Paketi

Yeni Turkcell’liler ve faturalı hat sahibi olan kullanıcıların, yeni 61CELL hattı alarak veya numarasını taşıması durumunda Fırtına 2GB, 4GB, 8GB, 16GB plantinum paketlerinin birinden yararlanan müşterilere, her ay 2 GB sosyal medya paketi hediye!

20 MB İnternet

2023 bedava internet kampanyalarından bireysel akıllı tablet veya telefon kontratlı müşterilerinin, sözleşmeleri sürecinde diledikleri zamanda, limitlerine uygun, aksesuarlara uygun ayrı bir sözleşme halinde 12-24 ay taahhütle 20 GB internet kazanma imkânı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için belirli telefon ve tablet kampanyalarından birinden yararlanıyor olmanız gerekmektedir.

Her Ay 5 GB Platinum Black ile Hediye

Platinum Black müşterinin yararlanabildiği bu kampanya, Platinum Black olmak için bireysel olarak Platinum Black Paketlerinden birinden yararlanıyor olmanız, kurumsal da ise kontratlı 30 GB paketine veya üstü bir pakete veya hep cepte Platinum hem de Evde Fiber Platin paketinden yararlanıyor olmanız gerekmektedir. Bireysel veya Kurumsal olarak tüm Platinum Black müşterileri kampanyalardan yararlanabilmektedir. Hediye kullanım hakkınız olan 5 GB interneti, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden her 30 günde 1 defa alabilirsiniz. Kazanılan 5 GB internet, yurt içinde 7 gün geçerli olmaktadır.

Bip İle Kesintisiz İletim Fırsatı

Turkcell Bedava internet kazanma 2023 yılında çok daha kolay. BİP ile Kesintisiz İletişim için BİP ile Kesintisiz iletişim paketinden yararlanabilirsiniz. Pakette haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB veya Her yöne geçerli 500 dakika yer almaktadır. Bu paketten bireysel veya kurumsal aktif ses hattına sahip kullanıcılar yararlanabilmektedir. Bu paket kullanımı için aktif, bireysel, kurumsal, faturalı veya faturasız olmanız fark etmeksizin yararlanabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kur Kampanyası

2023 bedava internet Turkcell ücretsiz internet kazandıran paketlerinden bir diğeri ise Biz Ekip Kur ile bedava internet hakkı kazanmak için 2 ile 5 kişi arasında bir ekip kurmanız gerekmektedir. Bu ekip içerisinde ücretsiz konuşma ve her ay hattınıza otomatik olarak 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Hattınıza her ay tanımlanacak olan internet hakkınızı dilerseniz başka biriyle paylaşabilirsiniz, eğer yaşınız 25 ‘in altıda ise bedava internet 2 GB olacaktır.

Fizy ile Dinledikçe Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanma 2023 yılında çok daha eğlenceli. Dinledikçe kazandıran bu kampanya ile sene sonuna kadar, fizy’e üye olan operatör kullanıcıları dinledikleri müzik sayısına göre internet kazanmaktadır. 100- 249 arası şarkı dinlediğinizde 250 MG, 250-499 arası şarkı dinlediğinde 500 MG ve 500’den fazla şarkı dinlediğiniz takdirde 1 GB kazanma şansı yakalarsınız.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanya tamamen kadınlara yöneliktir. Turkcell Bizce uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama üzerinden kupon biriktirerek internet hakkı kazanabilirsiniz. Bunun için her gün uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.