Evde Botoks Maskesi Nasıl Yapılır?

Evde Botoks Maskesi Nasıl Yapılır?

Botoks Maskesi nasıl yapılır, botoks maske tarifleri. Her kadın cildinin daha dolgun , canlı ve bakımlı olması için botoks yaptırırlar. Özellikle televizyonda gördüğümüz bir çok ünlü birbiriyle botoks konusunda yarış halinde sayılır. Yüz maskeleri arasında botoks kadar yardımcı ve o kadar iyi maskeler var ki , doğal ürünler ile cildinize botoks etkisi yaratabilirsiniz.

Evde Botoks Maskesi

Evinizde uygulayabileceğiniz doğal botoks maskesi ile cildinize botoks etkisi yaratmak o kadar kolay ve doğaldır. Özellikle sizlere vereceğimiz botoks maskesi , düzgün ve uyumlu şekilde yaptığınız taktirde bir ay içerisinde ciddi sonuçlar alabilirsiniz.

Malzemeler

  • Yumurta sarısı ( 1 adet )
  • Limon suyu ( 1 tatlı kaşığı )
  • Süt ( 1 tatlı kaşığı )
  • Bal ( 1 tatlı kaşığı )
  • Tuz ( 1/4 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Yukarıdaki bütün malzemeleri bir kase içerisinde karıştırın. Elde ettiğiniz botoks maskesini cildinizde dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın. Cildinize uyguladığınız ilk kat kuruduktan sonra ikinci kat uygulayın ve kurumasını bekleyin. İkinci kat kuruduktan sonra cildinizi ılık su ile yıkayabilirsiniz. Cildiniz yıkandıktan ve temizlendikten sonra çok daha dolgun ve gergin gözükecektir. Düzenli haftada 1 kere uygulayabilirsiniz.

Botoks Maskesi Nasıl Yapılır

Malzemeler

  • Domates ( 1 adet )
  • Zeytin yağı ( 1 tatlı kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Domatesin kabuklarını soyun ve bir kase içerisine domatesi rendeleyin. Daha sonra içerisine 1 tatlı kaşığı zeytin yağını damlatarak iyice karıştırın. Hazırladığınız maskeyi cildinize masaj yaparak uygulayın. Cildinizde 30 dakika beklettiğiniz maskeyi daha sonra ılık su ile temizleyebilirsiniz. Cildiniz maske sonrada çok daha canlı bir hal alacaktır. Cildinize botoks etkisi yapan bu harika botoks maskesini 2 haftada bir uygulayabilirsiniz.

Doğal Botoks Maskesi

Malzemeler

  • Yumurta akı ( 1 adet )
  • Şeker ( 1 tatlı kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Yumurtanın akını ve bir tatlı kaşığı şekeri bir kase içerisinde karıştırın ve cildinize sürün. Yaklaşık olarak 5 dakika bekledikten sonra maske yüzünüzde kuruyacaktır. Kuruma sonrasında bir kat daha sürün ve toplam bekleme süresi 10 dakika kadar olacaktır. Daha sonra cildinizi ılık su ile yıkayın ve botoks maskesi ardından cildinize nemlendirici sürün. Doğal botoks maskesi sonrasında cildinizde oluşan gerginliğe siz bile inanamayacaksınız. Doğal botoks maskesini haftada 1 kere cildinize uygulayabilirsiniz.

Sizlere yazdığımız tüm botoks maske tariflerini evinizde kolayca ve rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.