Havuç Maskesi ile Hızlı Saç Uzatın

Havuç Maskesi ile Hızlı Saç Uzatın

Saçlarınızın bir an önce uzamasını ister misiniz? O zaman havuç maskesi ile hızlı saç uzatın. Saçlarınızı daha hızlı uzatarak hem doğal saç bakımınızı yapın hemde saçlarınız çok kısa süre içerisinde istediğiniz uzunluğa gelsin.

Havuç Maskesi ile Hızlı Saç Uzatın

Tabiatın saçları için mucizesi olan havuç , içerisinde bulunan E , C ve A vitaminlerinin yanı sıra potasyum ve antioksidanlardan oluşur. Bu vitamin ve antioksidanlar saçlarınızın beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur.

Havuç maskesi aynı zamanda saçlarınızın dökülmesini engellerken , saç tellerinizin daha yumuşak olmasını da sağlar. Havuç maskesi ile hızlı saçlara kavuşmak sadece 10 dakikanızı alacak ve saçlarınıza harikulade bir bakım yapmış olacaksınız.

Saç için Havuç Maskesi

  • Havuç ( 2 adet )
  • Yumurta ( 1 adet )
  • Su ( 3 su bardağı )

Havuç Maskesi Hazırlanışı

Havuçları rendeleyin ve bir kase içerisine koyun. Daha sonra büyük bir cezve ile 3 bardak suyu kaynatın. Kaynattığınız suyun içerisine rendelediğiniz havuçları atın.

Kaynar şekilde iken havuçlar kendini bırakana kadar 10-15 dakika boyunca kaynatın. Ardından havuçlu suyu süzün ve su içerisine yumurtayı kırıp , çırpın. Artık havuç maskesi hazır.

 

Havuç Maskesi Uygulaması

Hazırladığınız havuç maskesini saçlarınıza masaj yaparak sürün ve 1 saat boyunca saçınızda bekletin. Eğer uygun ise saçlarınızı toplayıp yukarıdan toka takın. Süre bitiminde saçlarınızı ılık su ile durulayabilirsiniz.

Havuç maskesi kısa süre içerisinde saçlarınızı hızlı bir şekilde uzatacaktır. Hiç beklemeden Havuç Maskesi ile Hızlı Saç Uzatın.

Dilerseniz havuç ve su yerine direk olarak havuç yağı da kullanabilirsiniz. Havuç yağı kullanacak olanların Havuç ve suyu kullanmasına gerek yoktur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.