İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü

Sivilceler, cilt üzerinde istenmeyen görüntü oluşmasına neden olan bir rahatsızlıktır. Bazı kişilerde oldukça yoğun şekilde sivilce oluşumu vardır ve bu durum gerçekten de çok rahatsız edici bir durumdur. Bazı durumlarda cildin yapısı ile ilgili olabilir, özellikle yağlı ciltlerde sivilce oluşumu daha çok görülür. Bazı durumlarda ise vücudun yapısı, işleyişi ile alakalı olabilir, karaciğer ile ilgili nedenler olabilir. Fakat her ne şekilde olursa olsun sivilce tedavisi mümkündür. Kullanılan temizleyiciler, bakım kremleri, jellerle çeşitli işlemler yaparak sivilcelerle başa çıkılabilir. Karaciğerle veya içeriden gelen sivilcelenme ile ilgili tedaviler de mümkündür.

blank

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Lavanta

Sivilceler için İbrahim Saraçoğlu Sivilce Lavanta kürü olumlu sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu kürü uygulamak ise basit bir şekilde gerçekleşmektedir.

***Bir tutam lavanta 1,5 su bardağı suyun içerisinde 15 dakika demlenmeye bırakılır. Demleme sırasında ocağın altı kısık olmalıdır yani yavaş yavaş kaynaması gerekir. Ve kesinlikle 15 dakikayı geçirmeyiniz. Kaynadıktan sonra soğumasını beklemeden hemen süzmeniz gerekmektedir.

 •  15 gün boyunca akşam yemeğinde en az 2 saat sonra ılık lavanta suyunu içmelisiniz.
 • Her içildiğinde taze olarak demlenmeli, eski beklemiş lavanta suyunu içmeyiniz.
 • Başlangıçta kür 15 gün uygulanır.
 • Sonrasında haftada 3 – 4 kez yine yemekten 2 saat sonra olacak şekilde tüketilmelidir.
 • Kür sayesinde metabolizmanız sağlıklı çalışmaya başlayacaktır, sivilceleriniz yok olacak, akne ve lekeler ortadan kalkacak ve canlı, parlak bir cilde kavuşacaksınız.blank

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Sivilce Kürü

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu sivilceler için maydanoz kürünü öneriyor. Bu kür aynı zamanda zayıflama ve karaciğer yağlanması için de şifa kaynağı. Kür, limon suyu ve maydanozdan oluşmaktadır.  Son zamanlarda çok revaçta olan İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü maydanoz ve limon suyu içeriği ile hemen herkesin temin edebileceği malzemelerden oluşmaktadır.

Sivilcelere iyi gelmesinin yanı sıra zayıflamak ve ödem atmak isteyenler için de birebir. Zayıflamak isteyenler için yağ yakımı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileri bulunmaktadır. Karaciğer yağlanması problemi yaşayanlar için ödem attırıcı ve yağlanmayı engelleyici mucizeleri vardır. Sivilce sorunu yaşayanlar için ise oldukça olumlu sonuçlar görülmektedir.

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü maydanoz ve limondan oluşmaktadır ve bu kürü yapmak oldukça kolaydır.

Gerekli malzemeler:

 • 14-15 adet maydanoz
 • 1 adet limonun suyu ve 1 bardak su

Belirtilen malzemeler eklenerek blenderden geçirilir. Yeşil bir sıvı elde edeceksiniz. Kürünüz hazır.

 • Uygulanışı da en az hazırlanışı kadar kolaydır. Fakat istikrarlı olup ara vermeden uygulamalısınız.
 • Sabahları kahvaltıdan 15 dakika önce aç karnına içilir.
 • 15 gün boyunca ara vermeden uygulanmalıdır
 • 15 günlük programı bitirdikten sonra dilerseniz 5 gün ara verip sonra tekrar 15 günlük programa başlayabilirsiniz.

Kür uygulandığı takdirde mükemmel bir cilde sahip olacaksınız. İçeriğindeki C vitamini sayesinde sivilceleriniz den kurtulmanız mümkün. Fakat kür uygulanmaya başlandıktan sonra sivilceleriniz de biraz artış görebilirsiniz. Sakın korkmayın.  Bu çok normal bir durumdur. Bu artışın hemen sonrasında iyileşme süreci başlayacaktır.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.