Kadın Atlet ve Korse Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kadın Atlet ve Korse Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kadın iç giyimde hem konforu hem de şık bir tarzı ifade eden korseler ve atletler, buna ek olarak alt giyimde kadın boxer modelleri olmazsa olmaz seçenekler içinde. Vücuduna değer veren ve konforu her an hissetmek isteyen kadınlar için, üst giyimde atletler öne çıkarken alt giyimde, külot ve diğer modellere göre son dönemde tercih edilen kadın boxer, yani külot şortlar öne çıkıyor. İpeksi formu ile öne çıkan kadın boxer modelleri yerine göre toparlayıcı, yerine göre ise string ve dantelli gibi daha iddialı tarzlarda da tercih edilebiliyor. Alerji yapmayan ve terletmeyen kadın külot şortların yanında, korse ve atletler çok ilgi gören parçalar arasında. Kadın atlet ve korse satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Korsede Modele ve Kesime Göre Seçim Yapabilirsiniz

Korseler, kadın vücudunda istenen forma kavuşmak isteyenlere hitap ediyor. En önemli iç giyim ürünleri içinde gösterilen korseler, sıkılaştırıcı olma konusunda en iddialı parçalar. Cilt dostu kumaş yapısı, sağlam iplik yapısı ve konforlu bir hareket sunan yanı ile korseler tarzını ön plana çıkarmak isteyen kadınların tercihi.

Bununla birlikte korselerde düz ve sade bir seçim yaparak vücudu istenen görünüme kavuşturmak mümkün. Buna ek olarak düz korseler dışında, kumaş çeşidine göre farklı korse seçenekleri de öne çıkabiliyor. Mikrofiber korseler, likralı korseler bu anlamda çok ilgi görenlerden. Elbisenin altına giyildiğinde, istenen giyim formunu sunabilen korseler tarzına güvenen kadınların tercihi.

Konforlu Bir Günün İlk Adımı Atletler

Kadın iç giyimde atlet seçimi çok önemli. Kaliteli bir yapıya sahip olması gereken atletlerin en önemli özelliği, nemi iyi bir şekilde emmesi. Buna ek olarak kumaş yapısının hava geçirme özelliğine sahip olması da, terletmemesini sağlar. İç giyim ürünlerinde astar olarak tercih edilebildiği gibi ev ortamında ya da günlük giyimde de tercih edilebilen atletlerde genellikle siyah, beyaz ve ten rengi kadın atletler en çok tercih edilenler arasında.

Buna ek olarak kırmızı atlet de tercih edilebilir. Renk tercihi, genellikle tercih edilecek giyim ürünü ile yakından ilişkilendirilir ve kombinlere göre ön plana çıkabilir. Askısına göre baktığımızda ince askılı ve kalın askılı atletler, buna ek olarak straplez atletler de tercih edilebilecek konseptler içinde. Her şeyden önce kumaş kalitesinin geldiği atletlerde, cilde temas eden kumaşın kaliteli olması önemli. Bu nedenle Suwen atlet modelleri tercih edilebilir.

 

Kadın iç giyim ürünlerinde en kaliteli ürün seçeneklerini sunan Suwen’de kadın atlet ve korse seçeneklerine ek olarak, kadın boxer modelleri de keşfedilebilir. Suwen online alışveriş mağazası üzerinden indirimli olarak iç giyim ürünlerini satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.