Kuru Ciltlere Özel Pure Beauty

Kuru Ciltlere Özel Pure Beauty

Soğuk havalar yavaş yavaş yerini daha ılık soğuklara bıraksa da çetin geçen kış soğukları cildimizi yeterince kuruttu. Peki siz de cildinize kadifemsi ve hassas bir bakım yapmak istemez misiniz? Ayrıca geçtiğimiz kışı atlattık ancak gelecek kış aylarında da aklınızda bulunması gereken, cildimizi pul pul dökülmesine karşı son derece iyi bir çözüm sağlayan Pure Beauty özlü nemlendiricilerden son derece memnun kalacaksınız.

Kuru Ciltlere Özel Pure Beauty

Eğer sizin de kuru ya da normal ancak kuruya yakın bir cilt özelliğiniz varsa mutlaka kullanmanız gereken bir nemlendirici özelliğini taşıyor. Ayrıca Pure Beauty özlü nemlendiriciler kremsi yapılarıyla cildinizi hassas bir şekilde temizlerken, aynı zamanda makyajdan da arındırıyor.

Yağlı ciltler için uygun olmayan Pure Beauty özlü nemlendiricilerden ziyade fazla yağı emebilen özel formüllü kremler kullanmalarında fayda var. Ayrıca normalde yağlı ya da karma cilde sahip bir kişi kışın bile nemsizlik sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor.

Böyle bir durumda dönem dönem Pure Beauty özlü nemlendiriciler kullanılabilir. Sabah ve akşam günde iki defa kullanılabilecek olan Pure Beauty özlü temizleme köpüğünü de kullanarak, cildinizi temizleyebilirsiniz. Pure Beauty özlü temizleme köpüklerinin içinde Asya’nın kaynak suları yer alırken egzotik hava cildinizde yenilik hissi uyandırıyor.

Pure Beauty özlü nemlendiriciler doğal mineral suların ve de Tara ağacı tohumlarından elde edilen özler ile 3 boyutlu şekilde nemlendirme sistemi uygulamaları ile harmanlanarak oluşturuluyor. Doğal mineral suların içeriğinde yer alan iyileştirici mineraller ve besleyici özelliği cildinizi kaplıyor.

Ayrıca da 3 boyutlu yapısı da cildin bütün katmanlarına nüfuz ederek cilt yüzeyinde bulunan suyu hapsediyor. Ciltte yenilenmişlik ve nemlilik hissi bırakan, cildin daha fazla ipeksi, yumuşak ve pürüzsüz görüntüsünü sağlarken aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine de olanak sağlıyor.

Pure Beauty özlü nemlendiriciler ya da temizleme köpükleri cildiniz için tam bir dost uygulama olarak görülebilir. Ciltteki suyun korunmasını sağlayan ve pul pul dökülmesini engelleyen yapısı ile gerek kış aylarının soğuk günlerinde gerekse de kuru ciltlerde günlük kullanımlarda son derece ideal bir ürün olarak görülebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım