Şerbetçi Otu Nedir? Şerbetçi Otu İle Doğal Göğüs Büyütme

Şerbetçi Otu Nedir? Şerbetçi Otu İle Doğal Göğüs Büyütme

Doğanın bir şifa evreni olduğunu hayatımızda karşılaştığımız birçok mucize olay ile birlikte doğanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Doğa her dönemde farklı renklere bürünerek adeta insanların ufkunu açıyor. Yemyeşil çiçekler ve bitkiler ile doğa insanların şifa kaynağı olarak görülüyor. Birçok vitamin veya ilaçların içinde doğadan ürünler bulunmakta. Ve birçok yöntemle günümüzde doğanın şifalı olduğunu söyleyebiliriz. Yine çok değerli olan doğanın bir mucizesi olan adını ve faydalarını öğrendiğimizde koşarak almaya gideceğiniz bir bitki türü olan şerbetçi otu olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle şerbetçi otunu tanımanız gerekiyor. Her şeyini detaylı olarak öğrenip ona göre kullanım sağlamak daha faydalı olacaktır. Sonradan şerbetçi otu ile göğüs büyütme ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

şerbetçi otu doğal göğüs büyütme

Şerbetçi Otunun Tanımı

Şerbetçi otu öncelikle doğada olan mucizevi bir bitki türü. Kendirgiller den olan şerbetçi otu daha önce mutlaka duymuş olabilirsiniz. Şerbetçi otu yemyeşil yaprakları olan çiçek açtığında beyaza dönen mucize bitki çok tercih edilen ve talep görülen bir bitki türü. Otsu bir bitki olan şerbetçi otunu tanımıyorsanız mutlaka tanınması gerekiyor.

Şerbetçi Otunun şekli kozalak şekline benziyor. Aynı zamanda sert tüyleri olan bitki ülkemizde yetişiyor. Bursa ve Bilecik başta olmak üzere bazı yerlerde bulunmakta olan bir bitkidir. Şerbetçi Otunun tazesi temmuz ve eylülde çıkmakta olsa bile şerbetçi otu tüm Türkiye’de yağ bakımından, krem ve kurutma işlemi yapılarak çay şeklinde mutlaka bulunmaktadır. Önemli olan kaliteli ve bilinen doğal ürünler satan firmalardan alınmalı. Sahte olanları yarardan çok zarar verebilecek bir bitkidir. Şerbetçi otu kremini, Şerbetçi otu yağını veya kurutulmuş çayını alırken doğal içerikli %100 doğal yazan firmalardan isteğe göre talep ederek satın alabilirsiniz. Şerbetçi otu fiyatı kilogramı yaklaşık olarak 8 ila 10 TL arasında satılmaktadır.

Şerbetçi Otunun Faydaları Nelerdir?

Şerbetçi otu doğanın bizlere sunduğu mucizevi etkili ve çok donanımlı bir bitki türü olarak biliniyor. Şerbetçi otunun birçok faydası bulunuyor. Bunlardan en çok bilinen ve en önemli özelliği;

 • Kadınların göğüslerinde büyüme etkisi sağlıyor. Birçok firmanın kozmetik amaçlı göğüs büyütme kremi olarak sattığı kremlerin içinde şerbetçi otu bulunuyor. Bu yüzden en çok tercih edilen sebebi ve bilinen özelliklerinin başında geliyor. Şerbetçi otunun diğer faydaları da oldukça önemli bir yere sahip.
 • Vücuttaki tüm şişlik ve ödemlere çok iyi gelen ayrıca idrar söktürücü özelliğe sahip şerbetçi otu tüm kadınların özellikle başının derdi olan ödemlerle büyük oranda baş etmenizi sağlıyor.
 • Şerbetçi otunun yine çok sevinen ve kullanılmasında büyük bir etkisi olan iştah açma etkisi yaratıyor.
 • Çok kısa sürece vücuttaki ve midedeki ağrıları son derece hızlı azaltmaya yönelik destek sağlıyor.
 • Sinir veya stres odaklı tüm sorunlara iyi gelen şerbetçi otu uykusuzluk sorununa çok etkili bir çözüm olarak kullanılan bir bitkidir.
 • Kadınların göğüs büyütme ve regl ağrısı çekmelerine engel olan bir ottur.
 • İçinde bulunan detaylı vitaminler sayesinde vücutta bulunan kanı temizliyor.
 • Şerbetçi otu tüm kozmetik markalarından yoğun şekilde kullanılan bir bitki ayrıca şerbetçi otu bira yapımın dada kullanıldığını görüyoruz.
 • Şerbetçi otu kolesterolü düşüren bir bitki olmasından dolayı ayrıca çok tercih ediliyor.
 • Şerbetçi otu yağı romatizma ağrılarına ayrıca çok faydalı bir bitki türüdür. Vücudu güçlendiren etkili bir sonuç ortaya koyar.

Sıkça Sorulan Sorular?

Şerbetçi Otunu Nerelerde Bulabilirim?

Şerbetçi otu öncelikle taze şekilde bulunması zor olduğu için kuru halde kolaylıkla senenin her dönemi bulabileceğiniz bir bitki türüdür. Doğal ürünler satan firmalardan alarak kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet ten veya bulunduğunuz bölgedeki güvenilir aktar firmalarından tedarik edebilirsiniz. Çok kullanmanız daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamaz zaten etkili ve faydalı bir bitki türü olduğu için uzmandan destek alarak doğru şekilde ve kararınca kullanılması doğru olacaktır.

Şerbetçi Otu Nasıl Kullanılır?

Şerbetçi otunun birçok kullanım alanı mevcuttur. Kurutulmuş çay şeklinde hazırlayarak vücuttaki sindirim, mide ağrısı, regl ağrısı, ödem ve şişme sorunlarını kolaylıkla kurtaran bir bitkidir. Bu sorunlardan kurtulmak için çay şeklinde tüketerek uykusuzluk ve diğer sorunlara çözüm olabilirsiniz.

Kurutulmuş çay şeklinde şerbetçi otunun kullanımı ise bir su bardağı sıcak suya bir tatlı kaşığı kurutulmuş şerbetçi otunu koyarak 5 dk demleme süresinin ardından içerek tüketim yapabilirsiniz. Şerbetçi otu keskin bir kokuya sahip olduğu için isterseniz ılıyan çaya 1 tatlı kaşığı bal ekleyerek tüketebilirsiniz. Şerbetçi otunun ayrıca fazla tüketilmemesi gerekiyor. Fazla tüketilmesi sonucu hormonlara zarar veriyor. Günde sadece 1 bardak içmeniz sizin için faydalı olacaktır. Günde 1 bardak toplam 1 ay geçince 15 gün ara verilmelidir. Daha faydalı ve etkili sonuçlara ulaşmak için bu detaylara dikkat etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

blank

Şerbetçi Otu İle Doğal Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Şerbetçi otu kadınlar tarafından geçmişten günümüze göğüs büyütme işlemi olarak sıkça kullanılıyor. Birçok kozmetik ürünlerinde markalar tarafından oldukça talep gören başarılı bir bitki türü olmasından dolayı kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Kadınlar göğüslerini büyütmek için şerbetçi otunu aktardan kurutulmuş çay şeklinde alması gerekiyor. Yine bir su bardağına sıcak su yardımıyla demleme işlemi yapılmasının ardından mutfak robotundan geçirilmesi gerekiyor. Sonrasında evinizde bulunan yağsız bir krem içerisine alıp karıştırma işleminin ardından göğüslere büyütme için kullanılması yeterli olacaktır. 4 veya 5 saat gibi bekletme süresini kendiniz uygunluğuna göre kullanabilirsiniz. Birçok marka tarafından kullanılan bu yöntemi evde doğal içeriklere sahip şerbetçi otunu kullanarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şerbetçi Otunun Zararı Var Mı?

Şerbetçi otu doğanın bizlere sunduğu mucizevi ve doğal içerikli bir bitki türü olmasından dolayı bir çok yararı var. Fakat yan etkileri ve zararlarını da öğrenmeniz gerekiyor. Buna göre tedbirli ve dikkatli kullanmak daha doğru olacaktır. Şerbetçi otunun fazla kullanılması kullanan kişilerde;

 • Özellikle hassas bünyeli insanlarda;mide bulantısı, halsizlik ve midede yanma şeklinde etkiler gözükmesini sağlıyor. Bu nedenden dolayı kullanan kişiler şerbetçi otu kullanırken dikkatli olması ve aşırıya kaçmaması gerekiyor.
 • Hormonlara zarar vererek dengesizlik yaratacağı için kesinlikle 1 aydan fazla kullanılmaması gerekiyor. 1 ay kullanılan şerbetçi otu günde sadece 1 bardak içilmesi tavsiye ediliyor.
 • Hamile bayanların hamilelik döneminde birçok bitkinin yasak olduğu dönem olmasından dolayı şerbetçi otu hamilelik döneminde kullanılması sakıncalıdır. Hamilelik ve süt emzirme döneminde kullanılması uygun değildir. Tüm bu evreleri bitirdikten sonra kullanmaya başlamanız daha doğru olacaktır.

Şerbetçi otu çok doğal ve önemli bir bitki türü olsa bile her kişide aynı etkiyi yaratması beklenemez. Tüm bitkilerin etkileri her kişide farklı olmasından dolayı mutlaka hangi sorununuz için kullanım sağlayacaksanız öncelikle uzman bilir kişilerden destek alınmalı. Ve destek alırken özellikle kullanılan ilaç veya farklı bir hastalık var ise mutlaka söylenmesi gerekiyor.

Şerbetçi Otu Kanseri Önler Mi?

Şerbetçi otu geçmiş yıllarda ve dönemlerde kansere karşı koruma etkisi olduğu ve faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Bilimsel olarak kanıtlanmış olmasa bile genel olarak birçok kanser türüne iyi geldiği ve önlediği söylenmektedir. Prostat kanseri başta olmak üzere meme kanseri ve yumurtalık kanseri gibi birçok kanser türüne iyi geldiği ve faydalı olduğu biliniyor.

Şerbetçi Otunu Göğüs Büyütmek İçin Kullananlar

-5 gün kullandım. Günde 1 kere 4-5 saat bırakıyorum. Daha üçüncü gününde dolgunluk hissettim beş gün sonunda ise iyice dolgunluk arttı. Cm olarak belki yarim cm var yok emin değilim ama dolgunlaştı ve hatlar yuvarlandı. Kullanmaya devam ediyorum.

-Bence akışına bırakın göğüsleriniz küçük kalsın. Bitkisel de olsa içinde hormon var ve ben uzun süreli kullanımda zararlı olacağını düşünüyorum.

-Ben kullandım İbrahim Saraçoğlundan duymuştum işe yarıyor. Göğüslerde ağrı filan oluyor. Baya şişiyor. Sonra zamanla biraz şişkinliği azalıyor. Ama gerçekten baya baya büyütüyor.

-Benimkilerde 68 cm falan 68 sırt ölçüsü göğüsümün o kadar küçük değil. Ama ben yinede yapmak istediğim için şerbetçi otunu aldım. Kullanalı 1 hafta oldu baya işe yarıyor baya güzel sadece günde 1 bardak dan fazla içme ve 1 ay iç 1 ay ara ver bide krem tarifini yapıp göğsünüze sürün.

-Şöyle diyebilirim. 1-1,5 ay önce şerbetçi otu göğüs büyütme çay ve krem formatını evden kendim hazırlayıp uyguladım. Genelde göğüs büyüten kremlerin çoğunda bir olay var o da şudur ki kullanırken büyütüyorlar ancak bırakınca 1 hafta sonra yavaş yavaş göğüs eski haline geliyor. Ben bu karışıma yaklaşık 1,5 hafta ara verdim ancak hiç geriye gitme olmadı aynen kaldı.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.