Madeleb Krem

Madeleb Krem

Madeleb krem Selin Ciğerci tarafından da tavsiye edilen cilt bakım kremlerindendir. Madeleb krem nedir, madeleb krem ne işe yarar, madeleb krem neye iyi gelir, madeleb krem faydaları ve yan etkileri nelerdir yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca madeleb krem fiyatı ve kullanımı da merak konusudur.

Madeleb krem selülit, göz altı morlukları gibi cilt sorunları için de sıkça tercih edilmektedir. Madeleb sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarında etkili bir kremdir.

Madeleb Krem Nedir?

Madeleb krem nedir? Madeleb, Centella Asiacita bitki özleriyle üretilen hücre ve cilt yenileyici etkiye sahip, cilt üzerinde oluşan sorunların hemen hemen tümüne karşı etkili bir cilt bakım ürünüdür. Organik yapısıyla ön plana çıkmaktadır.

Madeleb krem içerdiği doğal bitki özleri cildinize zarar vermeden hücre yenilenmesini sağlamaktadır. Akne, sivilce ve cilt lekeleri gibi sorunların, ciltte oluşan küçük yara, yanık ve sedef hastalığına bağlı istenmeyen görüntülerin iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Madeleb Krem Ne İşe Yarar?

Madeleb krem neye iyi gelir, ne için kullanılır merak konusudur. Madeleb krem hangi cilt sorunlarında etkili maddeler halinde sıralayalım.

Madeleb Krem Akne ve Sivilceye İyi Gelir Mi?

İçeriğinde bulunan doğal özler sayesinde madeleb yüzeysel sivilce ve akneleri iyileştirerek temizler. Ciltte oluşan akne ve sivilceleri temizlediği gibi tekrar oluşmasını da engellemektedir.

Madeleb Krem Cilt Lekelerine İyi Gelir Mi?

Madeleb cilt lekeleri üzerinde de çok etkilidir. Güneş ve doğum lekeleri başta olmak üzere çeşitli nedenlerden oluşan lekelerin yok edilmesinde etkilidir. Özellikle doğum lekeleri kadınların istemedikleri bir durumdur. Doğum sonrası oluşan lekeleri gidermek için madeleb krem kullanılmaktadır.

Madeleb Krem Yaralara İyi Gelir Mi?

Madeleb kremetken maddesi Centella Asiatica özü yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı doğal bir bitki özütüdür. Kısa zamanda yaraların iyileşmesini sağlar. Çok eski dönemlerde yaraların tedavisinde bu bitki özü sıklıkla kullnılmıştır.

Madeleb Krem Sedef ve Egzamaya İyi Gelir Mi?

Sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarının tedavi sürecinde madeleb etki sağlamaktadır. Diğer cilt bakım kremlerinde cilt hastalıklarında kullnılması sakıncalı ibaresi bulunmasına karşın madeleb krem de bu ibare bulunmaz. Aksine egzama ve sedef hastalığı tedavisinde kullanımı uygundur.

Madeleb Krem Cildi Gençleştirir Mi?

En göze çarpan özelliği hücre yenileyici olmasıdır. Hücrelerin yenilenmesi cilde doğal ve genç bir görünüm kazandırır. Madeleb krem düzenli kullanımlarda cilt elastiyeti ve yenilenmesi ile birlikte cildinizi genç bir görünüme kavuşturmaktadır.

Madeleb Krem Çatlaklara İyi Gelir Mi?

Cilt çatlakları en çok kadınlarda rastlanan bir durumdur. Özellikle karın bölgesi çatlakları ayrı bir sorun olmaktadır. Sıkça kilo alıp verme sonrası da çatlaklar kendini gösterebilir. Özellikle diyet sonrası oluşan çatlakların giderilmesi epey zahmetlidir. Cilt çatlaklarını gidermek için madeleb kren yenileyici özelliğiyle kısa sürede etkisini göstermektedir.

Madeleb Krem Göz Altı Morlukları ve Torbalarına İyi Gelir Mi?

Medeleb gözaltı morluklarının giderilmesinde de etkilidir. Uykusuzluk yorgunluk gibi etkilerle oluşan bu morluklar ve torbalar zamanla kalıcı hale gelebilir. Madeleb krem kullanarak gözaltı torbaları ve morluklarını düzenli kullanım ile yok edebilirsiniz.

Madeleb Krem Cilt Kuruluğuna İyi Gelir Mi?

Madeleb krem cildi nemlendirerek cilt kuruluğu sorununun oluşumunu engellemektedir. Kuruluk sebebiyle oluşan döküntüleri ortadan kaldırarar doğal bir görünüm kazandırmaktadır. Madeleb cildi yumuşatır ve nemlenmesini sağlar.

Madeleb Krem Selülite İyi Gelir Mi?

Selülit kadınlarda görülen cilt sorunlarından bir tanesidir. Çoğunlukla kalça ve basen bölgelerinde sıkça kullanılmaktadır. Bu durum genelde portakal kabuğu görüntüsüdür. Madeleb krem kullanımı ile selülitleri belirgin bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Madeleb Beyazlatıcı Krem

Madeleb krem ile temiz ve kusursuz bir yüze kavuşmak artık çok kolay. Madeleb krem hücre yenileyici özelliğiyle cildinizi onarır, leke ve yaraların kısa sürede iyileşmesini sağlar. Cilt lekelerinin giderilmesiyle cildinizde beyazlama ve açılma sağlayacaktır.

Madeleb Krem Faydaları

Madeleb Kremin Faydalarını kısaca söyle özetleyebiliriz;

 • Ciltte meydana gelen akne ve sivilceleri yok eder.
 • Cilt lekelerini yok eder.
 • Cilt yaralarının iyileşmesini hızlandırır.
 • Sedef ve egzama gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcıdır.
 • Cildi gençleştirir, doğal görünüm sağlar.
 • Selülitlerle savaşır.
 • Vücut çatlaklarını onarır.
 • Göz altı morluklarını ve göz altı torbalarını yok eder.
 • Ciltteki kuruluğu giderir, cilt döküntülerini önler.

Madeleb Krem Nasıl Kullanılır ?

 • Parmak uçlarınıza aldığınız bir miktar kremi sorunlu bölgeye masaj yaparak yediriniz.
 • Masaj süresini 4-5 dakikan fazla tutmayınız.
 • Cildiniz madeleb kremi emmeli ve cilde etki göstermelidir.
 • Madeleb Krem ciltte en az 2 saat kalmalıdır.
 • Madeleb Krem günlük kullanıma uygundur.
 • Madeleb Krem gece ya da gündüz günün her saatinde kullanılabilir.

Madeleb Krem İçeriği, İçindekiler Nelerdir?

Madeleb Krem Yan Etkileri Nelerdir ?

Madeleb krem doğal içerikli olduğu için henüz yan etkisine rastlanmamıştır. Dikkat edilmesi gereken günlük kullanım dozunu geçmeden kullanmaya özen gösterilmesidir. Fazla kullanımlarda yan etki ortaya çıkabilir.

Madeleb Krem Zararlı Mıdır ?

Cilt sorunları olan herkesin %100 doğal madeleb kremi gönül rahatlığıyla kullanabilir. İçeriğinde kimyasal ve koruyucu barındırmaz. Doğal bitki özleriyle üretilmiştir ve hiç bir zararı bulunmamaktadır.

Kimler Madeleb Krem Kullanamaz ?

Madeleb Krem, içeriğide kimyasal ve katkı maddesi olmaması sebebiyle hemen hemen herkes kullanabilir.

 • Madeleb Krem içerisinde bulunan maddelere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez.
 • Alerjisi olanların bu kremi kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
 • Ayrıca göz ile teması ve çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Madeleb Krem Fiyatı

W-lab kozmetik tarafından üretilen madeleb krem fiyatı 89.00 Tl olarak satulmaktadır. Bazı internek mağazalrında 79.00 Tl fiyata satılanlarda olmaktadır. Madeleb krem resmi internet sitesi aracılığı ile almanız tavsiye edilmektedir.

Madeleb Krem Kullananlar ve Sorular

Madeleb krem kullananlar genelde aşağıdaki sorulara yanıt aramaktadır. Sizler için madeleb krem hakkında sıkça sorulanları yanıtlamaya çalışacağım

Madeleb Krem Egzamaya İyi Gelir mi?

Madeleb krem egzamaya iyi gelir. yukarıda da egzama hakkında bilgi vermiştik.

Madeleb Krem Çatlaklara İyi Gelir mi?

Özellikle kadınların büyük sorun yaşadığı cilt, karın ve bacak çatlaklarında etkilidir.

Madeleb Krem Alerji Yapar mı?

Doğal etkisi olması nedeniyle alerjik etkilere rastlanmamıştır. Etken maddesine alerjiniz varsa kullanmayınız.

Madeleb Krem Hangi Ciltler İçin Kullanılır?

Madeleb krem tüm cilt tiplerinde etki göstermektedir. Özellikle kuru ve dökülen ciltlerde daha etkilidir. Yağlı ciltlerde fazla kullanımdan kaçınılmalıdır.

Madeleb Krem Hamileler Kullanabilir mi?

Hamilelik esnasında madeleb krem kullanıma uygun değildir. Hamilelik döneminde krem kullanımı doktor kontrolünde olmalıdır.

Madeleb Krem Eczanelerde Satılıyor mu?

Madeleb krem eczane ve satış noktalarına ilk çıktığı gün dağıtılmıştır. Fakat bazı eczanelerde anlaşmalı kurumları nedeniyle bulunmayabilir. Fakat resmi satış sitesinden satın almak her türlü avantaj sağlayacaktır.

Madeleb Hücre Yenileyici Krem mi?

Madeleb hücre yenileyicidir. Zarar gören hücreler madeleb krem sayesinde yenilenmekte ve doğal görünüme kavuşmaktadır.

Madeleb Krem Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Doğal bitki özü içeren madeleb krem sivilce, akne, cilt çatlakları, gözaltı morlukları ve selülit gibi cilt problemlerinin tedavisinde işe yaramaktadır. Özellikle egzama ve sedef hastalığında sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Madeleb kullanıcı yorumlarında sedef ve egzama üzerine etkilerinden sıkça bahsedilmektedir.

Madeleb Krem Nerede Satılıyor, Nereden Alınır?

Madeleb krem eczane ve resmi satış sitelerinden kolaylıkla satın alınabilir. Madeleb krem en uygun fiyat olarak resmi satış sitesinde bulabilirsiniz.

Madeleb Krem Sigorta / Devlet Karşılıyor mu ?

Madeleb krem kozmetik ürün kategorisinde olduğu için SGK yani devlet karşılamaz. Bu nedenle doktor reçete etse bile SGK ödeme yapmaz.

Madeleb Krem Ne Zaman Kullanılır?

Günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilir. Madeleb krem gece ve gündüz kullanılabilir.Sorunlu bölgeye günde 1 defa uygulamak yeterli olacaktır.

Madecassol ve Madeleb Aynı Mı?

Madecassol ve madeleb kullanım alanlarına bakıldığında benzerlik göstermektedir. Madecassol ve madeleb Centella asiatica bitkisinin özütünden elde edilmekte ve hücre yenileyici özelliğe sahiptir.

Madeleb krem kozmetik amaçlı kullanılırken, madecassol krem tıbbi amaçlı kullanılmaktadır.

Madeleb Krem Kullanıcı Yorumları

Madeleb krem kullananların yorumlarını derledik ve en göze çarpanlarını paylaşmak istiyorum.

 • Madeleb Krem Kadınlar Kulübü

Bacak ve kalça bölgelerimde selülitler bulunuyordu. Madeleb Krem selülitleri tedavi edici özelliği var deniliyordu kadınlar kulübünde ve bu sebeple aldım. Kullanmaya başladığım günden beri bir azalma hissediyorum, fakat hala kullanmaya devam ediyorum.

 • Madeleb Krem İnstagram

Madeleb Kremi instagram reklamlarından gördüm ve benim de doğum sonrası oluşan lekelerim vardı. Onun tedavisi için satın aldım, kullandım. Gerçekten de çok fazla faydasını gördüm, tüm lekelerim ortadan kayboldu. Herkese tavsiyemdir.

 • Madeleb Krem Süslü Sözlük

Yüzümde ergenlik zamanlarımdan kalan çok fazla sivilce vardı. Ne yaptıysam maalesef geçmedi. Kullandığım ilaçlarda diğer organlarıma zarar verdiğinden dolayı kullanamıyordum. İnstagramda Madeleb Kremi gördüm ve satın aldım. İnanın bana sivilceler şimdiden azalmaya başladı. Sivilce lekeleri ortadan kayboldu. Çok mutluyum ve kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Madeleb Krem Kızlar Soruyor

Benim egzama sorunum vardı fakat daha başlangıcıydı. Madeleb Krem egzama ve sedef gibi hastalıklara iyi geliyormuş bu sebeple satın alıp kullandım. Galiba çok erken fark edip tedavi ettiğim için ve kremin etkisiyle tamamen ortadan kayboldu. Genel olarak kremden memnun kaldım.

 • Madeleb Krem Twitter

2 çocuk annesi bir kadınım.İkinci doğumumdan sonra çok fazla çatlaklar oluşmaya başladı karın bölgemde. Bu durum beni inanılmaz rahatsız ediyordu. Madeleb Kremi satın alıp kullanmaya başladım. Çatlakların %80i kayboldu diyebilirim. Geri kalanların gitmesi için kremi kullanmaya devam ediyorum.

 • Madeleb Krem youtube

Selin Ciğerci ile Bakım Zamanı- Wlab Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır? Madeleb Tavsiyeleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.