Lazerle Saç Ekimi Faydaları

Lazerle Saç Ekimi Faydaları

Lazerle Saç Ekimi , teknoloji geliştikçe yeni yöntemlerde Tıp alanına girmeye başladı. Lazerle Saç Ekimi yaptıranların sayısı giderek arttı. Çünkü bu yöntem sayesinde Saç kökleri tekrar canlanır. Canlanmayla beraber Lazer sayesinde büyüme sinyalleri o bölgede kendini gösterir.

Lazerle Saç Ekimi

Tekrar canlanan kökler sayesinde saçların dipleri de beslenir. Lazerle Saç Ekimi yaptırmaktan çekinenler asla buna takılmasın. Çünkü saçların bazı kısımları ölmeye yakın durur. Yada ölmemiş Hücreler bir türlü canlanmaz. İşte bu yöntem sayesinde ölü hücreler tekrar harekete geçer. Lazerle Saç Ekimi saç diplerine zarar vermez. Zarar vermemesinin yanında saçları doğal yoldan besleyerek, sağlıklı bir şekilde uzamasında en büyük katkıyı yapar.

Lazerli Ekimin Faydaları

Lazer Yöntemleri artık her alanda karşımıza çıkıyor. Saç ekiminde son yıllarda uygulama olarak fazlalaşsa da,alında Lazerli ekim olarak ciddi anlamda payını her daim arttıran bir yöntem haline geldi. Lazerli ekimin avantajlı yönleri çok fazla. Lazer, direkt olarak saç derisine işler. Saç derisine işlemesinden kaynaklı olarak saç hücrelerinde bir uyarı başlatır.

Bu uyarı sayesinde, eğer ölmüş kökler varsa kısa sürede eski haline geri döner. İşte bu gibi yöntemler sayesinde, Lazer ekiminin faydası çok büyük. Bazılarının saç kökleri aslında güçlüdür. Yada birkaç özel teknikle beraber güçlenme safhasına geçer. Ama yanlış yöntemler yüzünden istenilen sonuç alınamaz. Lazerli saç ekimlerinde uzmanlar kesin sonuç garantisi verir.

Lazerli Saç Ekim Fiyatları

Lazer Yöntemiyle yapılan saç ekim maliyeti biraz yüksek olabiliyor. Ama genel anlamda bu durum değişkenlik gösterir. Nasıl mı? Saç ekimi yapılacak hastaneye göre değişim ortaya çıkar.

Özel hastanelerde ekim başarısı daha sağlam olacağı için, fiyat olarak da yükseklik göze çarpar. Saçınızın ortasını tamamen ektireceğinizi düşünün. Lazer tekniği bu tarz bir uygulama da tam olarak 10000-25000 Tl arasında bir maliyet çıkarır. Şakak kısımları için 5000-100000 Tl arasında değişen fiyatlar olur.

Lazer Saç Ekimi genel olarak sonuç verir. Yada başarı yüzdesine bakarsak Yüzde 90 olarak doktorlar tarafından belirlenir. Bu ekim sayesinde erkekler saçsız kalmayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.