Vichy Cilt Bakım Ürünleri

Vichy Cilt Bakım Ürünleri

Cilt Bakımı için kaliteli marka ürünleri tercih etmeniz gerektiğini sizde bizde çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizlere haftada bir kaç adet cilt bakım ürünleri tanıtımı yapmak istiyoruz. Böylece cilt bakım ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmiş olacağız.

Vichy Cilt Bakım Ürünleri

Sizlere cilt bakımında devleşmiş bir marka olan vichy cilt bakım ürünleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Sizlere bahsedeceğimiz cilt bakım ürünleri nemlendiricilerden , yüz temizleme jellerine , vücut bakımı kremlerinden , saç bakım ürünlerine kadar tanıtımı yapmak istiyoruz. Lafı çok uzatmadan Vichy cilt bakım ürünleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye başlayalım.

Vichy Termal Suyu

Cilt tipiniz ne olursa olsun. İster kuru bir cilt yada yağlı bir cilt yapısına sahip olun. Vichy termal suyu sayesinde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Bu harika güzellik suyunun fiyatı 35 TL‘dir. Bu cilt bakım ürününü hem erkek hemde kadın kullanabilir.01

 

Doğadan gelen maddeler ile hazırlanmış olan bu harika güzellik suyu , Auvergne yanardağlarının minerallerine sahiptir. İçerisinde demir , potasyum , kalsiyum , mangan ve silikon dahil olmak üzere bir çok minerali barındırır.

Peki bu güzellik suyu cildimde ne işe yarayacak derseniz;

  • Cildinizde kızarıklık oluşuyorsa kızarıklıkları %20 kadar azaltır.
  • Tam bir hafta içerisinde %83 kadar büyük bir derecede cilt kuruluğunu azaltıyor.
  • Tahriş olmuş cildi yatıştırır , cildi korur , cilt hücrelerinin rejerasyonunu sağlar.

Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmelerine karşı savaş açan bu harika saç şampuanı , başlangıç ve ileri seviyede saç dökülme sorunu yaşayanlara çok iyi gelen bir şampuandır. Bu cilt bakım ürününü hem erkekler hemde kadınlar kullanabilir.

 

Saç dökülmesi ile birebir savaşan aminexil , saç köklerinden saç uçlarına kadar saçın genliğini tekrar verir. Saçları %89 kadar güçlendirir ve %90 daha canlı saçlara sahip kılar. Fiyatı 30 – 40 TL arasındadır.

Nutriextra El Bakım Kremi

Eller için harika bir cilt bakım ürünü olan nutriextra , kuru ve hasar görmüş eller için harika bir kremdir. Sabahları bir kere kullanmanız sonucunda yumuşaklık etkisi akşama kadar sürer. Çatlamış , kurumuş , yıpranmış ellere birebirdir.

 

Nutriextra el bakım kremi 16 TL’dir. El kremi sürüldüğü andan itibaren uzun süreli anti-kuruluk etkisi yaratır. Gün boyu elinizi korur , suya temasa çok dayanıklı ve %20 daha fazla nemlendirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.