Anti Aging Serum

Anti Aging Serum

Adını çokça duyduğumuz anti aging serum hakkında bilinmesi gereken her şeyi sizler için araştırdık ve anti aging serum kullanımından repair serum , rephair serum kullanımı, cilt sıkılaştırıcı serum, nemlendirici serum gibi bütün konulara değineceğiz.

İlk olarak sizlere anti aging nedir? açıklayalım. Anti aging kelime anlamı olarak yaşlılığa karşı demektir. Anti agingin tıbbi anlamı ise koruyucu ve tedbir anlamına da gelmektedir.

Anti-Aging , yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak için kullanılan bir tür üründür. Anti aging serumları cilt dokusundaki hücreleri yeniler , cinsel gücü ve sağlığı arttır. Kısacası anti aging serum yaşlılığın verdiği bir çok probleme karşı tedbir alır.

Anti Aging Serum Ürünleri

Yaşlılığa karşı olarak aşağıda sıraladığımız serum ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizler için hazırladık, birlikte göz atalım.

  • Redist Panthenol Anti-Aging SPF15 Yüz Serum

Yaşlanma karşıtı olan panthenol yüz serumu , cildin Hyaluronik asit sentezini arttır ve cildinizin gün boyunca nemli kalmasını sağlayarak yaşlandırmayı geciktirir. Aynı zamanda cildin matlığı gider ve yüzünüze bir ışıltı sağlar.

Panthenol Anti Aging Serum Kullanımı : Öncesinde temizlemiş olduğunuz yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa nemlendiriciden önce uygulayabilirsiniz.Yaşlanmayı geciktirici bu anti aging serumu fiyatı 20 ile 40 TL arasında değişmektedir.

  • Nashi Phyto Repair Express Serum 8ml

Hem fiyatı ucuz hemde özellikleri harika olan bu rephair serum , internet üzerinde 15 ile 25 TL arasında satılmaktadır. Repair serum kullananlar genel olarak bu serumun çok etkili olduğunu ve saçlarda inanılmaz etkiler bırakıyor.

Nashi Phyto Rephair Serum kullananlar , yıpranmış olan saçlarının eski haline geri döndüğünü , elastikiyet direncinin arttığını, saç boyası sonrası saçı koruduğunu ve anında saça canlılık kazandırdığını söylüyorlar.

Rephair serum kullanımı : Rephair serum ile saçlarınızı yıkayın ve durulayın. Saçlarınız nemli iken saçların ucundan köklerine kadar masaj yapın. Saçınızda en az 3 dakika bekletin ve iyice durulayın. Rephair serumun haftada 2 defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

Anti Aging Serum Önerileri

Kırışıklık insanın ilerleyen dönemlerindeki en büyük problemlerinden bir tanesi olabiliyor. Bu yüzden piyasada oldukça fazla olan kırışıklık karşıtı serumlar ve kremler bulunmaktadır. Bunlardan sizlere bir kaçını tanıtmak istedik. Antiaging serum tavsiyelerimiz aşağıda ki gibidir.

Sizler için günlük kullanıma uygun olarak üretilen bu serum yüzde bulunan kırışıklıkların giderilmesi için kullanılmaktadır. Cildinizi temizledikten sonra kullanmanız önerilir.
blank
-Kiehl’s Facial Fuel Anti-Wrinkle Krem 

Yine kırışıklıklarınız için mücadele eden anti aging, krem formundaki yapısıyla yüzünüzde oluşan çizgilerin görünümünü en aza indirmek için tasarlanmıştır. İçinde ise kestane ve soya özleri bulunmaktadır.

blank

-Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Aging Global 

SPF 20 özelliği bulunan bu anti aging krem, gündüz serumu olarak kullanılır ve ciltte oluşan sarkma, kırışıklık gibi problemleri ortadan kaldırmayı hedefler. Hücre yenilenmesine katkı sağlar.

blank

-Dr. Dennis Gross C+Collagen Serum

Özel formülü sayesinde cildinizde ki aydınlığı ortaya çıkararak cildin daha genç görünüm elde etmesini sağlıyor. Cildin sıkı bir hal alması için cildinizi onarmaya çalışıyor.

blank

 

-Skinmedica Vitamin C+E Complex

Bu ürün ile artık cilt dokunuz daha sağlam, kırışıklıklarınızın görünümü daha az ve cilt tonunuz daha aydınlık oluyor. İçerisinde yoğun C ve E vitamini barındırmaktadır.

blank

Babe Konsantre Antı-Ageıng Serum

Babe konsantre serumda cildiniz için etkili önerilerden birisidir.

blank

Anti Aging Serum Nasıl Kullanılır? Kullananlar Neler Diyor?

Serumu kullanmadan önce mutlaka cildinizin temiz olduğuna dikkat etmenizde fayda var. Serum yaklaşık olarak bir nohut büyüklüğünde elinize alıp yüzünüzde yukarı doğru olacak hareketler ile uygulamanız gerekmektedir. Uygulama esnasında biraz hızlı bir şekilde yapmanızda yine fayda vardır.

Anti Aging Serum Kullananlar;

-Nemlendirici olarak la roshe kullanıyorum. Yani güzel nemlendiriyor ama kaz ayaklarından kurtulamadım bir türlü

-Arkadaşlar  Ersağ’ın goji beri ve argan yağlı losyonunu karıştırıp kullanıyorum. Ciddi şekilde cildim düzelmeye başladı. Kırışıklık problemim çok çok fazlaydı. Bu arada yaşım 45.  Dikkat etmeniz gereken cildinizi iyice temizledikten sonra bu ürünü kullanmak. Etkisini sabrederseniz kesinlikle görürsünüz. Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.

-Banada estee lauder’ın advanced night repair serumu çok çok iyi geldi, benim de kaz ayaklarım müthiş şekilde artmış durumdaydı. Serum sayesinde kırışıklıklar baya baya azaldı. Bakalım artık kullanmaya devam edicez

-Bu estee Lauder Advanced Night Repair Göz Serumu, ozonun göz çevrenizde oluşturduğu hasarları %100’e kadar engellediği kanıtlanmış diye biliyorum.

Güncelleme: 05.11.2019

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.