Gıdı Eritme Hareketleri

Gıdı Eritme Hareketleri

Kadınlarda ve erkeklerde de gıbı bölgesindeki sarkık bölge maalesef kilo ile alakası yoktur. İdeal kiloda olan bir insanda bile gıdık olabilmektedir.

Gıdı Eritme Hareketleri

Gıdık eritme yöntemi olarak bir çok elektrikli aletler mevcuttur. Fakat bu kalıcı olarak eritme yöntemi değildir. Bunun için düzenli olarak gıdı eritme hareketleri uygulamamız gerekmektedir.

Gıdı eritme hareketleri olarak günde 10 ile 15 dakika arasında uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamada zamanla toparlanması ve gün geçtikçe sıkılaştığını göreceksiniz. Fazla lafı uzatmadan uygulamaya geçelim.

Gıdık Nasıl Eritilir?

İlk olarak bir koltuğa oturun ve hemen ardından başınızı geriye yaslayın. Daha sonra ağzınızı açık kapatın. Bu yöntem gıdık eritmede en etkili yöntemlerden biridir. Yalnız bu yöntemin etkili olması için günde 15 kez ağız açıp 15 kez kapatmanız gerekiyor. Bu işlemi her gün düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir.
İkinci bir yöntem olarak da bir tatlı kaşığı bulun. Bu tatlı kaşığını dudaklarınızın arasına alıp başınızı yukarı doğru kaldırın. Bu sayede gıdınız gerilecektir. Kaşığı tuttuktan sonra boyun bölgenizdeki kasları sıkıp gevşetin. Bunu uygularken alt dudağınızın yardımıyla yapacaksınız. Kaşığı dudaklarınızla tutarken alt dudağınızı yukarı doğru iterek uygulayacaksınız. Bu uygulamayı günde iki kere olmak üzere sabah akşam uygulamanız gerekmektedir.

Son yöntem olarak da gıdık eritme hareketlerinden en etkili ve en kolay hareketleri arasında yer almaktadır. Bu yöntem gıdınızı sıkılaştıracaktır. Şimdi uygulayacağımız bu yöntem başımızı arkaya doğru hafifçe yatırıyoruz. Daha sonra elinizin ters yönü ile gıdınıza hızlı bir şekilde vurmaya başlıyorsunuz. Gıdımıza uygulayacağımız vuruşları seri bir şekilde yapmamız gerekiyor.

Ne kadar seri şekilde yaparsak o kadar gıdı bölgesindeki kaslar uyarılacaktır. Bu uygulamayı 4 ile 6 dakika arasında uygulamanız gerekmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.