Cilt Bakımı

Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Kimi insan kilolarından şikayet ederken kimi insanda kilo alma probleminden şikayet eder. Kilo vermek ne kadar zorsa kilo almak daha zordur. Ancak sizlere bahsedeceğim Hızlı Kilo Alma Yöntemleri sayesinde bir çırpıda kilo alacak ve sıska görünümüzden kurtulacaksınız.

Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Size çevrenizde sıska mı diyorlar? yada zayıf mı diyorlar? merak etmeyin aşağıdaki hızlı kilo alma yöntemleri sayesinde kendinizi bir an önce toplayıp, kilo alabileceksiniz. Sadece yazdıklarımı okuyun ve uygulayın yeter.

Sık Sık Yemek Yiyin

Özellikle sık sık yemek yemeye dikkat edin. Hızlı kilo alabilmek için öğün sayılarınızı 5 veya 6 öğüne çıkartarak midenizi büyütmeniz. Ardından da açlık hissine girmeniz gerekiyor.

  • Dışarıdan duyduğunuz , kulaktan dolma , abur cubur yiyerek kilo almanız size sağlıksız kilo aldırır ve sağlık sorunlarınız oluşur. Abur cubur size kötü karbonhidrat ve protein aldırır. Ancak bunların yerine Fındık ezmesi , peynir, kurutulmuş meyve ve avokado yiyebilirsiniz.
  • Gazlı ve sağlıksız içeceklerden uzak durun. Gazı içecekler veya kahve içeceğinize süt, meyve suyu gibi sıvılar tüketin. Ancak önemli olan nokta yemeklerden 30 dakika önce veya 30 dakika sonra tüketin.
Çatal Kaşık

Kilo almak istiyorsanız sık sık yemek yiyin. Yemek öğün sayınızı 5-6 öğüne çıkartın.

Hızlı Kilo Almak için Sağlıklı Yağlar Tüketin

Eskilere bakarsanız, insanların boyları, posları baya kalıplıymış. Bunun nedeni sağlıklı ve iyi beslenmeden kaynaklanıyor. Yağ tüketimi yaparken şunlara dikkat etmelisiniz.

  • Avokado, süt ürünleri,fındık, fıstık veya fıstık ezmesi gibi doğal yağlar ile yağ ihtiyacınızı karşılayın. Doymuş ve katı yağlardan uzak durun. Eğer diyabetik bir rahatsızlığınız varsa yağ yemiyorsanız, kepek kekler, yoğurt, meyveli kekler gibi gıdalar tüketebiliyorsunuz.
Sağlıklı Besinler

Sağlıklı Kilo alabilmek için sağlıklı besinler tüketin.

Hızlı Kilo Almak için Yüksek Proteinli Beslen

Yumurta yemek hızlı kilo almanın efsane besinidir. Yumurtada bulunan ve protein neredeyse hiç bir gıdada yoktur. Bu nedenle hızlı kilo almak isteyenler bol bol yumurta yemesi gerekmektedir. Özellikle fitness yapıyorsanız, kas oluşumu sırasında tam bir efsane olur.

Vücutta proteine ihtiyacı olan bölgelerin başında kaslar, kemikler, cilt, saç ve kan, yüksek proteine ihtiyaç duyan bölgelerdir. Bu nedenle protein yapacak gıdalar arasından et, peynir, balık, yumurta, gibi besinleri tüketmelisiniz.

Hızlı Kilo Almak için Gece geç saatte yemek

Geceleri yatmadan önce yemek yemekte hızlı kilo aldırıcı yöntemlerden biridir. Ancak çok tavsiye edilmez. Bunun nedeni yediğiniz besinler midenizde enzimlenmez ve vücut yorulur. Yediklerinizin bir çoğu yapa dönüşür. Bu nedenle geceleri yatmadan önce yemek yerine sık ve az yemenizi tavsiye ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ