Zayıflatan ve Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Zayıflatan ve Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Göbek eritmek veya zayıflamak istiyorsanız sizlere zayıflatan ve göbek eriten limonlu yoğurt kürü tarifi vererek kısa zamanda göbek yağlarınızdan kurtulacak ve kolay zayıflayacaksınız. Bu zayıflama kürü uygulanırken tek dikkat etmeniz gereken şey düzenli bir şekilde yapmanızdır. Aksi halde zayıflamanız gecikecektir.

Zayıflatan ve Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Bir kaç gün önce televizyon ekranlarında gördüğüm Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu , göbek bölgesindeki aşırı ve gereksiz kilolarından kurtulmayı başaramayanlar için verdiği yoğurt ve limon kürü ile çok kolay bir şekilde kilo verilebildiğini ve mutlaka denenmesi gerektiğini belirtti.

İbrahim Saraçoğlu , bu zayıflama kürünün sadece düzenli bir şekilde yapılması gerektiğini belirtirken 2 hafta sonra ciddi bir zayıflama görüleceğinin de altını çizdi.

Yoğurt , Limon ve Pul Biber ile Zayıflama Kürü

Yoğurt , limon ve pul biber ile zayıflama kürü mutlaka 2 hafta boyunca uygulanması gereken bir zayıflama kürüdür. Küre başladıktan 1-2 gün sonra kendini gösterecek ve size hissettirecektir. Çok kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz yoğurt ve limon kürü , göbek bölgesinde bulunan fazla yağlar ile fazla kilolarınızı eritecek bir kürdür.

Limon Yoğurt Kürü

  • Yarım Yağlı Yoğurt ( 3 yemek kaşığı )
  • Pul biber ( 1 çay kaşığı )
  • Limon suyu ( yarım )

Nasıl Yapılır?

Uygun bir kase içerisine yukarıdaki tüm malzemeleri atıp karıştırın. Gece yatmadan yarım saat önce bu karışımı tüketin. Karışımı tükettikten sonra hiç bir şekilde ağzınıza bir şey atmayın. İki hafta sonra inanılmaz değişimi gözlerinizle görebileceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu’nun şimdiye kadar verdiği bir çok kürden yararlanıp zayıflayan , sağlığına kavuşan kişileri görmüşsünüzdür. Limon ve yoğurt kürü hem hazırlanması ve hemde uygulaması kolay olan bir kürdür. Eğer zayıflamak istiyor ve bir türlü göbek bölgesindeki yağlardan kurtulamıyorsanız mutlaka denemeli ve uygulamalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.