Mankenlerin Güzellik Sırları

Mankenlerin Güzellik Sırları

Dünyanın en güzel kadınların, nasıl kusursuz ciltlere sahip olduklarını tabii ki de bilmiyorsunuz.

Işıltılı görünümler ve her zaman genç görünmeyi bir çok bayan istemektedir. Dünyaca ünlü mankenlerin, güzel sırlarını bir araya getirdik.

Doutzen Kroes

Günlük bakımlarında L’Oreal Paris Happyderm nemlendirici kullanmaktadır. Kremin boyutunun küçük olması ile her zaman yanında taşıyabildiğini ifade etmiştir. Saç bakımında ise Hindistan ceviz yağını kullanıyor. Saç uçlarına iyi geldiğini ve vücut bakımında cildi nemlendirici olarak tercih etmektedir.

Bıanca Baltı

Yoğun bir hayatı olduğundan ve sürekli uçakla bir yerlere gittiğinden saç ve cildini nemli tutmaya çalışmaktadır. L’Oreal Paris Wings maskarası ile gözlerini ön plana çıkardığını ve maskaranın kolay kullanımlı olduğunu da söylemektedir. İtalyan model, zaman buldukça vücudunu ve kendini rahatlamak için evde yoga yapmaktadır.

Laetıta Casta

Kahvaltıdan önce her zaman limonlu su ile gününe başlamaktadır. Toksinlerden arınabilmek için gün içerisinde fazla su içmektedir. Sabahları gözleri eğer şişse, pamuğa uyguladığı gül yağı ile buzu gözlerinde bekletmektedir. Abartılı makyajı sevmeyen Casta, maskara ve ruj ile kendini iyi hissediyor.

Barbara Palvın

Günde 2 kere suratını soğuk su ile yıkayarak nemlendiriyor. Palvin, büyükannesinden aldığı tüyo ile her gün mutlaka uyumadan süt içiyor ve bunun yüzündeki gözenekleri sıkılaştığını öne vuruyor.

Mıranda Kerr

Cilt bakım serisi olarak Kora Organics ürünleri ile günde 2 defa cildini temizlemektedir. Tonik ve nemlendirme işlemi yapmaktadır. Haftanın iki gününde model cildini ölü derilerden kurtarmak için maske ve peeling yapmaktadır. Cildine ışıltı verebilmek için nadir olarak oksijen cilt bakımı yaptırdığını da eklemiştir.

Eva Herzıgova

Cilt bakımı, kendisi için çok önemlidir. Sabah ve akşam olmak üzere yüz temizliğini yapmaktadır. Buz gibi soğuk su ile yıkarken gözlerini de açık tutarak yıkamaktadır. Kafein türü içecekler asla kullanmamaktadır.

Helena Chrıstensen

Cilt kuruluğuna çözüm olarak değişik markalar ile kendi elde ettiği bir karışımı uygulamaktadır. Cildini nemli tutmaya özen göstermektedir. Uçak ile uzun süre zaman geçirdiğinden cildine en uygun ve çabuk cevap veren ürünleri tercih etmektedir. Nemli ve taze görünen bir cildin, sağlıklı hissettiğini de söylemektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.