Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar Salkom beyazlatıcı krem son zamanlar cilt lekeleri, güneş yanıkları, sivilce izleri, ağda yanıkları için tercih edilen kremlerden biri olmuştur. Salkom beyazlatıcı krem kullananlar özellikle koltuk altı ve genital bölgeyi beyazlatmak için tercih etmişlerdir.

Cilt beyazlatıcı kremlerden biri olan salkom krem bitkisel içeriğe sahip olması ve her hangi bir yan etkisi bulunmamasından dolayı sıklıkla kullanılmaktadır. Cilt rengini açan cildi beyazlatan ve cilt lekelerini yok eden salkom krem ayrıca vajina beyazlatıcı kremlerden biridir.

Pek çok ünlünün tercihi olan salkom krem nedir? Ne işe yarar? Salkom beyazlatıcı krem kullananlar? Nerede satılır ve salkom krem fiyatı hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Salkom beyazlatıcı krem 100 ml kutularda satılan kozmetik ürünlerden biridir.  Bitkisel içeriğe sahip olan salkom beyazlatıcı krem ne için kullanır sorusuna cevap vermek gerekirse cilt lekelerini yok etmek ve cilt renk tonlarını ortadan kaldırmak için kullanılır.

Salkom beyazlatıcı krem cilt lekesi sorunu yaşayanların ilk tercihlerinden biri olduğu gibi koltuk altı ve vajina bölgesinde görülen koyu lekelerin yok edilmesinde de sıklıkla kullanmaktadır. Düzenli kullanıldığında etkisini gösteren salkom beyazlatıcı krem koyu lekeler içinde tercih edilmektedir.

Salkom Beyazlatıcı Kremin Faydaları Nelerdir?

 • Salkom krem cilt lekelerine iyi gelir
 • Koyu lekelerin görünümünü azaltır
 • Cilt renk tonunu eşitler
 • Cildin beyazlaşmasını sağlar
 • Koltuk altı kararmasına iyi gelir
 • Genital bölge kararmasını ve koyu lekeleri yok eder
 • Diz ve dirsek kararmasına karşı etkilidir

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Salkom beyazlatıcı krem kullanımı oldukça kolay olan ürünlerden biridir. Temiz cilde günde 2 defa sürülmesi yeterlidir. Sabah ve akşam kullanılması önerilen bu kremi sürdükten sonra dairesel hareketler ile masaj yaparak cilt tarafından emilmesi sağlanmalıdır.

Salkom kremi sürdükten sonra asla yüzünüzü yıkamamalıyız ve cilt tarafından emilmesini beklemelisiniz. Salkom krem etkileri genelde düzenli kullanmaya bağlı olarak 2 ay içerisinde göstermesine karşın lekenin büyüklüğü ve koyuluğuna göre tedavi süresi daha uzun olabilir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Bir çok kişi genelde salkom beyazlatıcı krem kullanalar ve salkom beyazlatıcı krem yorumlarını merak etmektedir. Salkom beyazlatıcı krem kullanların yorumları sizlere derlemeye çalıştım. Sosyal medya, forum ve sözlük hesaplarından salkom beyazlatıcı krem kullananlar ve yorumlarını derlemeye çalıştım.

 • Salkom beyazlatıcı kremi 2 aydır kullanıyorum değişimi arkadaşlarım bile fark etti gerçekten memnun kaldım
 • Salkom cilt beyazlatıcı kremi koltuk altı kararmasını geçirmek için arkadaş tavsiyesi üzerine aldım azda olsa koltuk altımdaki kararma geçti kullanmaya devam umarım işe yarar
 • Tavsiye üzerine genital bölgeyi beyazlatmak için kullanmaya 1 ay önce başladım yavaş yavaş genital bölgemin beyazlatıdı belli oluyor
 • Yüzümde kahverengi lekeler ve güneş lekeleri var ben 4 ay kullandım tamamen geçmemesine karşın baya azalma oldu koyu lekeler tam geçmedi
 • Salkom krem instagramda ünlülerin kullandığını görünce denemeye karar verdim yüzümde kullanıyorum açıkçası lekeler geçmedi ama cildim beyazladı

Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu?

Salkom krem işe yarıyor mu sorusuna cevap vermek gerekirse ürün hakkında yaptığımız incelemede yüzeysel lekeleri geçirmede etkili olmasına karşın koyu lekelerin geçmesini için uzun süre kullanılması gerekmektedir. Düzenli olarak kullanıldığında kesinlikle olumlu etkisini görebilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Genital Bölgeye ve Yüze Sürülür Mü?

Salkom beyazlatıcı krem yüze sürülür mü ve salkom beyazlatıcı krem genital bölgeye sürülür mü sorusuna cevap vermek gerekirse kremi yüzünüze sürmenizde her hangi bir sakınca yoktur. Genital bölgeye ise yüzeysel olarak sürülür.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nerede Satılır? Eczanede Var Mı? Fiyatı Nedir?

Salok  beyazlatıcı krem salkom’un resmi satış sitesinde ve kozmetik mağazalarında bulunmaktadır. Ayrıca salkom beyazlatıcı krem eczanelerde satılmaktadır. Reçetesiz olarak salkom beyazlatıcı krem fiyatı ise 100 tl olarak belirtilmiştir.

Salkom Beyazlatıcı Kremi Emziren Anneler Kullanabilir Mi

Salkom kozmetik beyazlatıcı krem emziren anneler annelerin kullanmalarında her hangi bir sakınca yoktur. Hamileler ise kremi hamileliğin ilk 3 ayından sonra kullanmaları önerilmez.

Salkom Beyazlatıcı Krem Göz Altına Sürülür Mü

Salkom beyazlatıcı krem göz altına sürülmesi asla tavsiye edilmez. Dahi ince ve hassas yapıda olan göz altına sürülmesi tahriş ve kızarıklığa neden olabilir. Kremi göz çevresine sürerken göze kaçmamasına çok dikkat etmelisiniz.

Salkom Yüz Beyazlatıcı Krem Tüylenme Yapar Mı

Salkom beyazlatıcı krem cilde ve yüze uzun süre kullanıldığında tüylenmeye neden olmaz. Salkom beyazlatıcı krem kullananlar kremin tüylenmeye neden olmadığını söylemişlerdir.

Salkom Cilt Beyazlatıcı Kremin Yan Etkileri ve Zararları

Salkom beyazlatıcı krem bitkisel içeriğe sahip olduğundan her hangi bir yan etkisi ve zararı bulunmayan bir üründür. Alerjiye yatkın bir cilde sahip değilseniz zararlarını ve yan etkilerini görmezsiniz. Kesinlikle göze ve dudaklara temas etmemesi gereklidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.