Menü x

Saraçoğlu’ndan göbek eriten formül
29 Ocak 2015
1341
0

Diyet, Diyet Tarifleri

Saraçoğlu’ndan göbek eriten formül

Yazı: sadmin 29 Ocak 2015

Kadınların korkulu rüyası olan karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak artık mümkün. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan göbek eriten formül ve tüyolar 1ciltbakimi.com’da sizlerle…

Bildiğiniz üzere karın bölgesindeki yağlanmalar diğer bölgelere nazaran çok zor verilmektedir. Bir çok insan karın bölgesindeki yağlardan kurtulabilmek için diyet programları , ilaçlar ve bir çok değişik yöntem ile kurtulmaya çalışırken , Saraçoğlu’ndan gelen formül sayesinde artık göbekteki yağlardan kurtulabilecek.

Saraçoğlu’ndan göbek eriten formül

Saraçoğlundan göbek eriten formül

İnatçı göbek yağlarından sıkıldınız mı? Bir türlü kilolarınız ile baş edemiyor musunuz? O zaman Saraçoğlu’nun muhteşem göbek eriten kürünü bir kenara not edin.

Bu kür sayesinde inatçı göbek yağlarından kurtulacak ve fazla karın yağlarına elveda diyebileceksiniz. Lafı fazla uzatmadan sizlere Saraçoğlu’nun göbek eriten mükemmel kürünün malzemelerini ve tarifini sizlerle paylaşalım.

Saraçoğlu’nun göbek eriten mükemmel kür tarifi

Göbek eriten bu mükemmel kür içerisinde domates suyu , maydanoz ve limon kullanacağız. Hemen tarife geçelim.

Günlük Kür Uygulaması

  • Sabah Aç Karnına üzerine limon sıkılmış maydanoz
  • Öğleden sonra doğal domates suyu

Eğer kürü akşamda desteklemek isterseniz , en az yarım saat yürüyüş yaparak göbek bölgesinde oluşan fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Saraçoğlu’ndan göbek eriten formül tam olarak 1 aylık bir kür tarifidir. Bir aydan sonra en az 10 gün ara verilmesi gerekmektedir. Sonrasında tekrar küre başlanabilir.

Saraçoğlu aynı zamanda domatesin bir veli nimet olduğunu belirtirken , kalbi dışarıdan saran yağlardan da kurtulabilineceğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Yazın

Sitede yayınlanan tüm içerikler 1ciltbakimi.com'a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.