Ağız Kokusunu Gideren İlaçlar

Ağız Kokusunu Gideren İlaçlar

Ağız Kokusunu Gideren ilaçlar; Ağız ve Diş Sağlığı bakımlı kişilerde çok önemli bir etkendir. Ağız kokusu olan kişilerde bir güven eksikliği meydana gelir. Bunun yanı sıra gün içerisinde sosyalleşme olanakları bile azalır. Bunun nedeni insanlarla bir araya gelerek karşılıklı diyaloglardan kaçar.

Ağız kokusu için bitkisel çözüm dışında, bazı ağız kokusunu giderici ilaçlardan bahsetmek istiyoruz.

Ağız Kokusunu Gideren İlaçlar Nelerdir

Ağız kokusuna iyi gelen ve ağız kokusunu gideren ilaçlar ise;

Fresh White Ağız Kokusu Spreyi

Fresh White Ağız Kokusu Spreyi, sigara, açlık, mide gibi sorunlardan dolayı ağız kokusu problemi yaşan kişilerin kullanabileceği ideal ağız kokusu spreyi olup, bu nedenlerden karşınızdaki insanlarla ağız kokusu nedeniyle konuşamayan kişilere tavsiye etmekteyiz. Fresh White, ağzınıza hoş bir koku ve E ile B6 vitamini barındıran sprey solisyonu sayesinde ağız içini rahatlatır ve ferah tutar. Fresh White, ağız sağlığına olumsuz etki etmeyecek PH seviyesine uygun bir ağız spreyidir.

Freshies Ağız Kokusu Kapsülü

Freshies ağız kokusu kapsülü ile ağız kokularından kurtulabilirsiniz. Bu kapsülü eczanelerden rahatça satın alabilirsiniz. Hemen hemen her eczane ve avmlerden temin edilebilen Freshies kapsülleri, bir miktar su ile yutmanız gerekmektedir. 15-20 dakika içerisinde ağzınıza güzel bir ferahlık ve koku verecektir. Bu kapsüller tamamen doğal olduğundan dolayı kullanım sınırlaması yokturç Gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Buccotherm Ağız Spreyi

Buccotherm ağız spreyi ağzınızın günlük hijyenini sağlarken aynı zamanda ağzınıza hoş bir koku verir. İçeriğinde mineraller PH değeri sayesinde ağız içerisindeki kötü kokuya neden olan asit ve parçacıkları etkisiz hale getirerek ağız hijyeninizi sağlar.

Pharmol Ağız Kokusu Giderici Gargara

Pharmol ağız kokusu giderici gargara sayesinde ağız kokularından kolayca kurtulmak mümkün. İçerisinde 200ml çinko klorit ve alkolsüz içeriği ile en etkili ağız kokusu giderici ürünler arasındadır.

İçinde bulunan anti septiklerle dil civarındaki ve diş etleri arasında bulunan bakterileri öldürür ve ağızdaki kalıcı kokulara karşı savaş açar. Çinko klorit uçucu gazları ve bakterileri çözmeye yarayan kötü kokuları bastırır.

Glister Naneli Ağız Spreyi

Glister naneli ağız spreyi sayesinde ağzınızda bulunan kötü ve itici kokulardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Boyutu küçük ama etkili olan ve cepte taşınabilir olması sayesinde ağız kokusu sorununuza anında yanıt verebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.