Cilt Bakımı

Arap Kızı Kremi

Arap Kızı Kremi

Arap kızı kremi kılcal damarları uyarır ve yeni bir cilde kavuşmanıza olanak sağlayan faydalı ve fonksiyonel bir kremdir. Aynı zamanda beyazlama ve cilt temizliğini de kapsayan son derece etkili olan arap kızı kremi, sivilce, cilt lekeleri, yanık ve yaralardan sonra kalan izlerde iyileştirici etkiler göstermektedir. Osmanlı dönemlerinde saraylarda da güzellik preparatı olarak kullanılan krem, asırlardır Türk kadınlarının geleneksel hale gemiştir.

Arap Kızı Kremi Faydaları

Sivilce ve yara izlerinden, tahriş olmuş bölgedeki ölü ve mikroplu dokuları temizleyerek yeniden canlandırır ve yeni hücre yapımını hızlandıran arap kızı kremi, sigara içen kişilerde görülen cilt yüzeyindeki sararma ve cansızlaşmayı ortadan kaldırarak belli bir süre düzenli kullanım sonunda yepyeni ve tazelenmiş bir cilt dokusu sağlamaktadır. Sorunlu bölgelerde istikralı şekilde kullanılmalı ve lekeler tamamen yok olana kadar bırakılmamalıdır. Arap kızı kremi gözeneklerde biriken yağ ve kalıntıları da temizleyerek siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

Her şeyden önce en sık karşılaşılan ve çoğu insanın şikayetçi olduğu, cilt güzelliğine gölge düşüren sivilce sorununda kurtulabilmek için oldukça etkilidir. Yaz aylarında güneşin etkisi ile çoğalan çillere oldukça iyi gelir ve yok olmalarını da sağlamaktadır.

Arap Kızı Kremi İçeriği

Arap kızı kreminin içerisinde gliserin, gliserol, B ve E vitaminleri ile Arabistan’a özgü geleneksel karışım olan ‘’ hevadiye kremi ‘’ bulunmaktadır. Tamamen bitkisel içeriği ve oğal bir ürün olan arap kızı kreminin cilt için hiç bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Arap Kızı Kremi Fiyatı

Aktarlarda bulabileceğiniz arap kızı kremine internet yolu ile ulaşmak da mümkündür. Yaklaşık olarak 15 ila 20 TL bedel ile satışa sunulmaktadır.

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

Cildinizde rahatsız olduğunuz lekeli ya da sivilceli bölgelere arap kızı kreminden sürebilirsiniz. Günde 1 defa kullanımı yeterli olacaktır. Gece yatmadan önce problemli olan yere uyguladığınız arap kızı kremini, sabah kalktığınızda bol su ile yıkayın. Arap kızı kremini tüm cilt tiplerinde rahatlık ile kullanabilirsiniz. İçerisinde bitkisel maddeler sayesinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Güneşe çıktığınız vakit kolay kolay eriyip de kaybolmaz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ