Bacak Sıkılaştırma için Losyon

Bacak Sıkılaştırma için Losyon

Bacaklarımızın genel olarak bakımını çok ihmal ettiğimiz bölgelerimizden biridir. Cildimize nasıl bakım yapıyorsak bacaklarımıza da bu özeni göstermeliyiz. Çünkü bacaklarımızı gösteren kıyafetleri tercih ettiğimiz zaman daha çok ön plana çıkmaktadır. Bacaklarımızın canlı ve hoş görünmesi içinde sıkılaştırıcı losyonlar kullanmanız gerekmektedir.

Belirli markalar ile üretilen bakım ürünleri de yüksek fiyatlarda olduğundan cebimizi de yakmaktadırlar. Fakat sizlere doğal yöntemler ile tamamıyla bitkisel ürünler kullanıp maliyeti oldukça düşük bir şekilde kapatabilirsiniz. Doğal yollar ile yaptığınız bakım ürünleri hazır alınan ürünlere göre daha çok kalıcı ve daha bir etkilidir.

Doğal Bacak Sıkılaştırma

blank

Malzemeler

  • Normal Aspirin 10 Adet
  • 3 Limon
  • Bebek Yağı Yarım Şişe

Hazırlanışı

Öncelikle limonları sıkın. Sularını ağzı kapalı bir cam şişenin içine ya da kavanoza koyun. Daha sonrasında ise aspirinleri sıktığınız limon suyunun içerisine atarak eriyene kadar bekleyin. Aspirinleri erittikten sonra karışımın içerisine bebek yağını da ilave ederek karıştırın. Bu karışımı hafta da bir gün bacaklarınıza masaj yaparak uygulamalısınız. Yarım saat beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.

Bacak Sıkılaştırma Losyonu

blank

Malzemeler

  • Kekik Yağı 1 Çorba Kaşığı
  • Susam Yağı 1 Çorba Kaşığı
  • Melisa Yağı 1 Çorba Kaşığı

Hazırlanışı

Yukarıda belirttiğimiz yağların tamamını birbirine katarak iyi bir şekilde karıştırın. Hazırladığınız bu kremi bacaklarınıza masaj yapıp güzel bir şekilde yedirin. Bu kremi yıkamanıza gerek yoktur. Bacaklarınızda bekletebilirsiniz. Fakat çok gerekirse de iki saat sonra ılık suyla temizleyin. Bu tarifi ise haftada bir defa düzenli bir şekilde uyguladığınız da iki ay içerisinde etkisini hissedebilirsiniz.

Doğal Yollar ile Bacak Sıkılaştırma

blank

Malzemeler

  • 1 Yemek Kaşığı Zeytinyağı
  • 1 Tatlı Kaşığı Jojoba Yağı
  • 1 Çay Kaşığı Biberiye Yağı

Hazırlanışı

Miktarlarını yukarıda belirttiğimiz yağları cam bir kabın içerisinde güzel bir şekilde karıştırın. Daha sonrasında bu losyonu bacaklarınıza aşağıdan yukarıya doğru bir şekilde tüm bacağınıza ısınana kadar yaklaşık on dakikaya kadar uygulayın. Losyon uygulama işleminizden sonra bir saat bekletip ılık suyla temizleyin.. Temizledikten sonra da bacaklarınıza kremi mutlaka sürün. Kısa sürede de etkisini görebilmek için bu kremi haftada iki defa uygulayabilirsiniz.

Ayrıca da bacak sıkılaştırmaları için hazır losyonları da kullanmak isterseniz Touch Me, bacak ve basen sıkılaştırma kremidir. Bacaklarınızın güzel görünmesinde ve sıkılaştırma için çok iyi bir losyondur. Bu kremi ise sabah akşam günde 2 defa olmak şartıyla fındık büyüklüğünde bacağınız sürün. Fiyatı ise 40 TL’dir. Nivea Body Q10 sıkılaştırıcı diğer kremimiz ise bütün vücudunuza uygulayabileceğiniz gibi yalnız bacaklarınıza da kullanabilirsiniz. Kullanımdan sonra 2 hafta içerisinde etkisini göstermektedir. İçerisinde bulunan koenzim maddesi ise cilde eski esnekliğini kazandırabilmektedir. Bu ürünü günde bir kez kullanmanız yeterlidir. Sıkılaştırıcı kremin fiyatı ise 25 TL’dir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.