Bakımlı Tırnaklar İçin Oje Önerileri

Bakımlı Tırnaklar İçin Oje Önerileri

Kadınların en çok kullandığı malzemeler arasında ojeler bulunmaktadır. Bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmak için oje markası ve rengi oldukça önemlidir. Bu nedenle sizler için en çok kullanılan ve ünlüler tarafından tercih edilen oje markaları ve oje renklerini göz önünde bulundurarak, bakımlı tırnaklar için oje önerilerini bir araya getirdik ve sizler için yazdık.

Bakımlı Tırnaklar İçin Oje Önerileri

Bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmak istiyorsanız iyi bir manikür ve oje ilk şarttır. Tırnaklarınızın her zamankinden daha güzel, bakımlı ve dikkat çekmesini istiyorsanız oje rengini iyi seçmeniz gerekmektedir. Oje renginin dışında kullandığınız oje markasıda çok önemlidir.

Bu iki dikkat edilmesi gereken hususların dışında cilt tonunuz ve gideceğiniz mekana göre değişiklik göstermektedir. En sevilen ve ünlüler tarafından tercih edilen oje markaları ve oje renklerini sizler için seçtik.

Nars Oje

 

Altın sarısı, siyah, kırmızı ve kemik beyazı renklerinin bulunduğu nars marka oje bu aralar oldukça trend ojeler arasında yer alıyor. Piyasa fiyatı olarak 145-290 TL arasında fiyatlara satılmaktadır.

Sally Hansen Oje

 

Birbirinden farklı renkleri ve harika duruşu ile oldukça tercih edilen oje markalarından biri olan Sally Hansen marka ojelerin fiyatları da çok ekonomik. Yaklaşık olarak 140 ile 250 TL arasında fiyatlara satılmaktadır.

Dior Darling Blue Oje

Dior Darling Blue ojenin diğer renklerinin haricinde mavi rengi daha fazla rağbet görüyor. Zaten resimde de gördüğünüz gibi çok şık ve harika bir mavi tonudur. Kaliteli bir oje markası olan Dior Darling Blue oje, piyasada 50 ile 90 TL arasında bir fiyatta satılmaktadır.

Flormar Oje

 

Hem ekonomisine hemde bütçesine fazla yüklenmek istemeyen ancak her şekilde tırnaklarının bakımlı ve güzel gözükmesini isteyen bayanlar için oldukça iyi bir oje markası olan Flormar ojeleri hemen hemen her renkte bulabilirsiniz. Fiyatı da oldukça düşük. Piyasada 40 TL ile 150 TL fiyatları arasında satılmaktadır.

Clinique Oje

Canlı renkleri seven ve daima enerjik olan bayanların tercih ettiği Clinique marka ojeler cıvıl cıvıl olanlar için ideal bir ojedir. Piyasa fiyatı 300 TL ile 350 TL arasında olmakla beraber ünlülerin tercih ettiği marka ojelerden birtanesidir.

Channel Le Vernis Oje

 

Hemen hemen her renk ojeye sahip olan Channel marka ojeler tam bakımlı tırnaklar için ideal bir oje markasıdır. Piyasa fiyatı 60 TL ile 195 TL arasında değişmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.