En İyi Tüy Dökücü Kremler

En İyi Tüy Dökücü Kremler

En İyi Tüy Dökücü Kremler. Epilasyon, modern kadının neredeyse her gün uğraşmak zorunda olduğu oldukça can sıkıcı bir uğraş olmakla birlikte günümüzde mevcut teknik ve teknolojileri sayesinde işimiz biraz daha kolay görünüyor. Özellikle modern kimya sanayinin ürünlerinin tüy dökücü krem ve ağdalar boyutunda ortaya koyduğu ürünler, büyük faydalar ortaya çıkarmaktadır. Uzun süren etkileri ve düşük düzeydeki yan etkileri ile öncelikli tercihler olan tüy dökücü kremler, günümüzde pek çok marka tarafından sunuluyor olsa da, bunların sadece bir kısmı bahsettiğimiz etkilere sahiptir. Piyasada kaliteli olarak bilinen ürünler başlıca, veet tüy dökücü krem, bioder tüy dökücü krem, epila tüy dökücü krem, sesu tüy dökücü krem, lapiden tüy dökücü krem, bioxcin tüy dökücü olarak bilinmektedir.

Tabii tüy dökücü krem erkek kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir ve bu ürünler bir ayrım yapılmaksızın erkekler tarafından da kullanılabilmektedir. Bu yazımızda en iyi tüy dökücü kremler hakkında bilgiler vereceğiz, bunun yanında tüy azaltıcı ürünlerin yan etkileri, tüy dökücü krem fiyatları ve hamilelikte tüy dökücü krem kullanımı konularına da değineceğiz.

Veet Tüy Dökücü Krem

Piyasanın en çok kullanılan ürünüdür. Etkileri uzun süreli olup, batı kökenli bir üründür. Aynı zamanda bir ilaç sanayi firması olan Reckitt Benckiser lisansı ile üretilmekte ve tüm dünyaya satışı sağlanmaktadır. Markanın Krem ve spreyler ürün kategorisi altında, Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Shea Yağı, Veet Silkfresh Sensi Tuydokucu, Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler, Veet Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler, Krem Uzumcekirdegi, Tüy Dökücü Üzüm Çekirdeği Yağı, Duşta Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler, Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler, Tüy Dökücü Krem Sprey Normal Ciltler, Tüy Dökücü Krem Sprey Hassas Ciltler ürünleri yer almaktadır.

Bioder Tüy Dökücü Krem

Bioder markası altında pek çok cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Tüy dökücü krem ürünü biyolojik epilasyon sloganı ile satışa sunulmuştur ve etken maddeleri arasında kimyasal bulunmamaktadır. Etkili bir ürün olan Bioder, acı vermeden sağlıklı epilasyon elde etmenizi sağlamaktadır. Piyasada kolaylıkla bulunabilen ürünün fiyatları da faydalarına kıyasla oldukça iyi sayılabilecektir. Ürün tüy azaltıcı ismiyle de bilinmektedir.

Epila Tüy Dökücü Krem

5 kutu epila tüy dökücü kullanarak lazer epilasyon etkisi elde edilebileceği iddiası olan markanın ürünü krem değil, deodorant formundadır. İlk bakışta anlam veremiyor olsak da, bu form büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İstenmeyen tüylerimize deodorant sıkar gibi uyguladığımız ürün, kıa zamanda tüylerin ve hatta kıl köklerinin yok olmasını sağlamaktadır. Tüy dökücü krem erkek kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor olsa da, epila kadın erkek herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir üründür.

Sesu Tüy Dökücü Krem

Ağda ürünleri ile tanınan Sesu tarafından geliştirilen, bitkisel ve kimyasal olarak dengelenmiş bir üründür. Yaygın satış ağı sayesinde her yerde bulunabilir ve buna mukabil geniş bir kullanıcı yelpazesi bulunmaktadır. Etkileri diğer ürünlerden bir miktar fazladır, ancak doğal ürünlere göre yan etkileri bir miktar fazla olacaktır.

Lapiden Tüy Dökücü Krem

Piyasanın en eski tüy dökücü ürünüdür. Tüy dökücü kremlerin ağır kimyasallar olduğu dönemlerden beri üretim yapmaktadır ve günümüzde düşük yan etkili kaliteli ürünler üretmektedir. Bu ürün de hemen her yerde kolayca bulunabilmektedir.

Bioxcin Tüy Dökücü

Doğal, bitkisel ürünler üretmekte olan Bioxcin tarafından üretilmiş olan tüy dökücü üründür. Kullanımı oldukça basit olup, hiçbir yan etkisi olmadığı gibi, cildi besleyen içeriğe de sahiptir. Güvenle kullanılabilmektedir.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü kremler, eğer krem formundaysa, tipine göre kullanımı değişiklik göstermekle birlikte, temzi cilde uygulanıp, 5-10 dakika beklendikten sonra uygulama bansı veya tüy alıcı yöntemlerle tüylerin alınması biçiminde kullanılır. Ancak bazı ürünlerde tüylerin alınması için ek araca ihtiyaç yoktur. Örneğin tüy sökücü spreyler ve bazı banyo ürünleri tüylerin kendiliğinden dökülmesini sağlayabilmektedir.

Tüy dökücü krem fiyatları ürünün niteliğine ve ticari ambalajına göre farklılık göstermektedir. Bahsi geçen ürünlerin hemen hepsi kaliteli ürünlerdir ve fiyatları ortalamanın üzerindedir. Fakat güvenli kullanım için bu ürünleri tercih edilmesi doğru olacaktır. Aksi belirtilmediği sürece hamilelikte tüy dökücü krem kullanmanın sakıncası yoktur. Ancak her şeye rağmen, bu süreçte doğal ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.