İvana Sert Güzellik Sırları

İvana Sert Güzellik Sırları

Bir kaç sezondur ekranlarda en çok ilgi çeken ve seksapelliği ile ön planda olan İvana Sert’in güzellik sırlarını sizlerle paylaşmak istedik. Kendisi ile yapılan röportaj sonrasında  İvana Sert’i bu kadar güzel , çekici ve bakımlı yapan sırların ne olduğunu görmek için İvana Sert ve Güzellik Sırları başlığından itibaren takip edebilirsiniz.

İvana Sert ve Güzellik Sırları

Bir programda yaptığı röportaj sonrasında kullandığı makyaj malzemelerinden , vücut bakım kremlerine , spordan , kullandığı parfüme kadar bütün sırlarını açıklayan İvana Sert’ten ve sitemiz www.1ciltbakimi.com dan bilgileri alabilirsiniz.

İvana Sert’in Kullandığı Güzellik Ürünleri

İvana Sert program ve yoğun temposundan dolayı devamlı olarak makyaj yapıyor ve cildini tekrar yenilmek için bephanthen krem kullandığını ifade ediyor. Cildini yenilemek için kullandığı bu kremin çok etkili olduğunu ve harika bir şekilde nemlendirdiğini dile getiriyor.

İvana Sert’in Kullandığı Vücut Bakım Ürünleri

İvana Sert , vücut bakım ürünleri arasında The Body Shop ürünlerini tercih ettiğini ancak vücut kremlerini genel olarak kendi cilt doktorunun hazırladığı karışımlardan yararlandığını dile getiriyor.

İvana Sert’in Kullandığı Makyaj Malzemeleri

İvana Sert’i vazgeçemediği makyaj malzemelerinden bir tanesi pudra olduğunu dile getirdi. Cildi çok parlama yaptığından dolayı sürekli olarak yanında pudra bulundurduğunu ve sürekli olarak tazeleme yaptığını dile getirdi. Demek ki , İvana Sert ile aynı cilt yapısına sahip olan bayanların vazgeçmemesi gereken makyaj malzemeleri arasına pudrayı katmaları gerekiyor.

Aynı zamanda İvana Sert’in makyaj malzemeleri arasında en önemli yeri olan ikinci şey ise rimeliymiş. Kendi yaptığı açıklama ile Max Factor rimeli kesinlikle yanından ayırmıyormuş.

İvana Sert’in ve Fit Vücut Sırları

İvana Sert’in bu kadar fit görünmesinin her sabah müzik dinleyerek spor yapıyormuş. Televizyonu açıp , kulaklığını takar dans edermiş. Dans etmenin vücuttaki her kası ayrı ayrı çalıştırdığını dile getiren İvana Sert , aynı zamanda her gün yarım saat yürüyüşe vakit ayırırmış.

İvana Sert’in Kullandığı Parfüm Markası

İvana Sert parfüm değişikliğini çok yapıyormuş ancak vazgeçemediği parfüm olarak , Bleecker Street Eue De Parfüm olduğunu söylüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım