Cilt Bakımı

Kahve İle Selülit Tedavisi

Kahve İle Selülit Tedavisi

” Selülit” kadınların korkulu rüyası. Ama bazı yöntemler var ki, Selülit derdine kesin çözüm oluyor. “ Kahve İle Selülit Giderme” yöntemini duydunuz mu? Hiç. Bu yöntem gerçekten uzmanların ve birçok cilt bakım Doktorlarının tek tavsiyesi bile olmuş durumda.

Kahve İle Selülit Tedavisi

Kahve içinde yer alan bir madde sayesinde, selülit olan kısımlara baskı yardımıyla beraber sıkılaştırma kuvveti yapmakta. Bu yöntemle beraber artık daha kolay bir şekilde Selülitler ve sarkan bacaklarınız sıkı bir şekle bürünmüş olacak. Aşağıda vereceğimiz uygulamalarla beraber sizde artık Selülit derdine son verin.

Kahve ve Selülit Masajı

Selülit Maskesi Hazırlama

Filtre Kahveyi Mikser yardımıyla un kıvamına getirelim. Günlük kullandığınız el kremiyle beraber ikisini karıştıralım. Karışımı elde ettikten sonra sabah ve akşam olmak üzere iki aşamada masaj yapın. bunu yapmak çok ama çok önemli. Masaj yaptıktan sonra 10-15 dakika kadar bekletin. Zaten oradaki kurumayı sizde ağırlaşınca hissedersiniz.

Masaj Nasıl Yapılmalı?

Selülit olan kısma masaj yaparken dağıtarak yapın. kahve tanelerinin dağılmamasına özen gösterin. Kahvenin pişmesi ve un halini alması çok önemli. Genelde baldır ve kalça kısımlarında daha çok olur. Bu bölgelere daha çok masaj yapmak gerekir.

Kahve İle Selülit Tedavisi

Masajla beraber yoğun bir ağırlık başlar. Bu önemlidir.