Kahve İle Selülit Tedavisi

Kahve İle Selülit Tedavisi

” Selülit” kadınların korkulu rüyası. Ama bazı yöntemler var ki, Selülit derdine kesin çözüm oluyor. “ Kahve İle Selülit Giderme” yöntemini duydunuz mu? Hiç. Bu yöntem gerçekten uzmanların ve birçok cilt bakım Doktorlarının tek tavsiyesi bile olmuş durumda.

Kahve İle Selülit Tedavisi

Kahve içinde yer alan bir madde sayesinde, selülit olan kısımlara baskı yardımıyla beraber sıkılaştırma kuvveti yapmakta. Bu yöntemle beraber artık daha kolay bir şekilde Selülitler ve sarkan bacaklarınız sıkı bir şekle bürünmüş olacak. Aşağıda vereceğimiz uygulamalarla beraber sizde artık Selülit derdine son verin.

Selülit Maskesi Hazırlama

Filtre Kahveyi Mikser yardımıyla un kıvamına getirelim. Günlük kullandığınız el kremiyle beraber ikisini karıştıralım. Karışımı elde ettikten sonra sabah ve akşam olmak üzere iki aşamada masaj yapın. bunu yapmak çok ama çok önemli. Masaj yaptıktan sonra 10-15 dakika kadar bekletin. Zaten oradaki kurumayı sizde ağırlaşınca hissedersiniz.

Masaj Nasıl Yapılmalı?

Selülit olan kısma masaj yaparken dağıtarak yapın. kahve tanelerinin dağılmamasına özen gösterin. Kahvenin pişmesi ve un halini alması çok önemli. Genelde baldır ve kalça kısımlarında daha çok olur. Bu bölgelere daha çok masaj yapmak gerekir.

Masajla beraber yoğun bir ağırlık başlar. Bu önemlidir. O zaman faydasını alıyorsunuz demektir. Masaj yaptıktan sonra “ Streç Flmle” beraber o bölgeyi yaklaşık 2 kat sarın. Hava almasını engelleyin. Sonrasında ise 15 dakika tutun. Banyoda doğal sabun kullanarak iyice durulayın. Bu işlemi haftada 2 kez yaparsanız emin olun Selülit derdiniz de kalmamış olacak.

Uzmanlar tarafından bu yöntem sağlıklı bulunmakta. Zaten kahvenin bazı hastalıklara da ciddi anlamda iyi geldiği söylenmekte. Bu nedenle Selülit olan kısımlara doğru masaj ve daha doğru yöntemlerle beraber kısa sürede hızlı ve etkili bir uygulama yapmış olursunuz.

Kahve İle Selülit azalımı çok iyi olacaktır. Artık, selülitlerden kurtulmak için Ameliyat yada daha zorlu uygulamalar yapmanıza da gerek kalmamış olacak. Kahveyi markasız yada değeri düşük kahvelerden seçmeyin. “ Özel Çekim” yapan yerlerden alarak, kahve kullanımı yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.