Cilt Bakımı

Oje Markaları

Oje Markaları

 

Bayanların renkli kozmetik alanlarında en fazla ürün aldığı alan tırnaklardır. Tırnakları süslemek, renklendirmek adına aldığınız ojeleri ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Ojeden ne olabilir diye düşünebilirsiniz. Fakat tırnaklarınıza sürdüğünüz ojelerden de vücudunuza karşı sorumlu olduğunuzu unutmamalısınız. Özellikle de genç kızların kullandığı kozmetik ürününün oje olduğunu düşünürsek ekstra dikkat olmak da fayda var.

Pastel

Hem piyasada en ucuz ojelere sahip olan hem de içerisinde zararlı madde içermeyen en çok tercih edilen Pasteldir. Birçok yerde rahatlıkla bulabileceğiniz Pastel ojeler bir hayli renge sahiptir. Online alışveriş imkanı da sunmaktadır.

  • Fiyatı 2-2,5 değişmektedir.

Sally Hansen

Tırnak bakımı ve renklerinde dünya çapında tanınan bir marka olan Sally Hansen ojelerine toksik trio katmayan markalardandır. Sally Hansen ojelerini eczanelerden, Watsons ve Gratis gibi mağazalarda bulabilirsiniz.

  • Fiyatları 10 TL’den 25 TL’ye kadar artmaktadır.

Chine Glaze

Kalite, dayanıklılık olarak kendini sevdiren ojelere sahip olan China Glaze’ Tanaçan Kozmetik, Lilakutu’dan ya da Gratislerden ulaşabilirsiniz.

  • Fiyat 18 TL civarlarındadır.

Wet n Wild

Gratislerde yeni satılmaya başlayan Wet n Wild markası far ve rujlarıyla meşhur olsa da ojeleriyle de bir hayli beğeni kazanmaktadır. Her çeşit renkten bulabileceğiniz gibi Wet n Wild özellikle yanar dönerli ojeleri ile tanınmaktadır.

  • Gratislerde bulabileceğiniz Wet n Wild 3 ila 9 TL arasında değişmektedir.

Zoya

Hem renk çeşitliliği hem de zarar içerikleriyle kendini öne çıkaran bir markadır. Hamile bayanların rahat rahat kullanabileceğini iddia ettiği ojelere sahiptirler. Zararlı madde içermemektedir.

  • 35 ila 40 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

O.P.I

Tanınmış olan oje markalarından biri O.P.I’de içeriğine zararlı madde karıştırmamaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz ojeleri üreten O.PI’nın fiyatları ise 45 TL civarındadır. Türkiye’de sadece Sephoralarda satışa sunulmaktadır.

Butter London

Douglas mağazalarında bulabileceğiniz ojenin içerik kalitesi düşürülmemiş. Şişe tasarımından sürüm kolaylığına kadar her şey en ince detayına kadar düşünülmüş.

  • Fiyatları ise 40 TL civarındadır.

Essie

Tırnak bakımı ve tırnak kozmetiğinde birçok markanın adını geçip zirveye ulaşan Essie marka kaliteli ojeler üretmektedir. Kalitenin yanında aynı zamanda da güvenle kullanılabilecek bir içeriğe yer vermektedir. Essie ojelerini, YKM, Boyner ve Sephoralardan alabilirsiniz.

  • Essie fiyatı ise 30 TL’dir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ